VALMIERĀ NORISINĀSIES KOMANDA.LV PIRMĀS LĪGAS SEZONAS IEVADA LĪDERU DUELIS

VALMIERĀ NORISINĀSIES KOMANDA.LV PIRMĀS LĪGAS SEZONAS IEVADA LĪDERU DUELIS

Septītās komanda.lv 1. līgas čempionāta 2015. gada sezonas spēļu kārtas uzmanības centrā gaidāmajā nedēļas nogalē būs spēle Valmierā, kur vietējā Valmiera Glass FK/BSS komanda kopvērtējuma līderu duelī uzņems Rīgas Futbola skolas pārstāvjus. Sestdien čempionāta septītajā kārtā risināsies septiņas spēles, bet atlikušais mačs paredzēts svētdien.

Spēle starp Valmiera Glass FK/BSS un Rīgas Futbola skolu sestdien, 9. maijā, plkst. 16:00 sāksies Vidzemes Olimpiskā centra stadionā. Valmierieši ir vienīgie turnīrā, kas līdz šim sacensībās nav zaudējuši nevienu punktu, kamēr Rīgas Futbola skola no līdz šim maksimāli iespējamajiem 18 punktiem ieguvusi 16. Vienīgos punktus rīdzinieki zaudēja 1. maijā, kad izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar FK 1625 Liepāja futbolistiem.

Valmiera Glass FK/BSS un Rīgas Futbola skola nav vienīgās komandas, kas turnīrā līdz šim nav izjutušas zaudējuma rūgtumu. Pie punktiem katrā spēlē tikuši arī sacensību šīs sezonas jaunpienācēji FC Caramba/Dinamo, kuri iekrājuši 16 no maksimāli iespējamajiem 18 punktiem. Līdz šim vienīgo reizi vienība nav tikusi pie panākuma mačā pret Rēzeknes FA, kas 12. aprīlī Rēzeknē noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Septītajā kārtā FC Caramba/Dinamo futbolistus sestdien sagaida cīņa Olaines pilsētas stadionā pret AFA Olaine komandu, kas sāksies plkst. 14:00. Olainieši līdzšinējās sešās spēlēs uzvaras un zaudējumus dalījuši uz pusēm.

Citās sestdienas spēlēs plkst. 14:00 FK Ogre uzņems Preiļu BJSS komandu, kas kā vienīgā sacensībās cīnās bez uzvarām, FK Jēkabpils/JSC plkst. 16:00 spēkosies ar JFK Saldus/Brocēnu NBJSS futbolistiem, bet viena no sacensību kopvērtējuma augšgala komandām FK 1625 Liepāja, kas līdz šim piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, plkst. 17:00 tiksies ar FK Smiltene/BJSS vienību, kas arī pagaidām pie punktiem nav tikusi tikai vienā mačā. Tāpat sestdien plkst. 18:00 Salaspils tiksies ar FK Auda komandu, bet plkst. 20:00 norisināsies divu šīs sezonas sacensību jaunpienācēju duelis – FK Staiceles Bebri pret JDFS Alberts.

Turnīra septītā kārta noslēgsies svētdien, 10. maija, kad plkst. 15:00 Rēzeknes FA komanda uzņems FK Tukums 2000/TSS vienību.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju augšgalā pašlaik ar deviņiem gūtiem vārtiem izvirzījies pieredzējušais uzbrucējs Andrejs Perepļotkins no FC Caramba/Dinamo komandas, bet viņam ar astoņiem precīziem raidījumiem seko Vsevolods Čamkins no Rīgas Futbola skolas. Vēl četri futbolisti no četriem dažādiem klubiem guvuši pa sešiem vārtiem.

Informācija: www.lff.lv

2015-05-08T18:05:06+03:00
Go to Top