UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas raunds, noslēdzoša 3. spēļu diena.

Vakar, Igaunijas pilsētā Pērnavā noslēdzās UEFA Čempionu Līgas 3.grupas kvalifikācijas raunds. Ar pārliecinošu uzvaru  pār Beļģijas klubu “Standard” ar 3:0 un uzvarām visās spēlēs ceļazīmi uz nākamo kārtu izcīnīja Nīderlandes futbolistes no “Ajax”. “Ajax” meitenes šogad pirmo reizi kļuva par Nīderlandes čempionēm un savā debijā UEFA Čempionu Līgā spēja pārvarēt kvalifikācijas kārtu.

Rīgas Futbola skolas  un “Parnu” komandu spēle ritēja līdzīgā cīņā. Pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo bija 0:0. Pēc pārtraukuma abām komandām bija lieliskas iespējas gūt vārtus.  Un 70.minūtē igaunietēm tas izdevās. Pēc divām minūtēm “Parnu” futbolistes rezultātu dubultoja. Spēle noslēdzās ar 0:2.

Rīgas Futbola skolas komandai šis bija smags turnīrs, jau pirmajā spēlē traumu guva un vairāk nevarēja palīdzēt uzbrucēja Renāte Fedotova. Visās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, noslēdzot turnīru 4.vietā.

2017-08-29T14:04:52+03:00