UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas raunds, 2. spēļu diena.

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas raunds, 2. spēļu diena.

Šodien, 25.augustā, Igaunijas pilsētā Pērnavā tika aizvadīta otrā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas raunda spēļu diena.

Vispirms, plkst. 12.00 savu otro spēli turnīrā iesāka Rīgas Futbola skolas komanda. Beļģijas “Standard” kluba futbolistes no pašas pirmās minūtes agresīvi gāja uzbrukumā, kas jau  4. spēles minūtē pēc stūra sitiena vainagojās ar gūtiem vārtiem. “Standard” futbolistes turpināja rādīt augstākas klases futbolu visas spēles garumā un RFS meitenēm nācās atzīt viņu pārākumu visā spēlē ar 0:8.

Vēlāk, plkst.18.00 laukumā devās “Parnu” un “Ajax” klubu futbolistes. 17. un 34. spēles minūtē “Ajax” komanda guva vārtus, līdz pirmā puslaika 48.minūtei rezultāts uz tablo nemainījās, kad “Parnu” komandā izcēlās viena no pieredzes bagātākajām spēlētājām A.Morkovkina. Otrajā puslaikā igaunietes izmisīgi centās izlīdzināt rezultātu, bet pretinieces organizēti nospēlēja aizsardzībā, veidoja daudz bīstamu momentu pie “Parnu” komandas vārtiem. Neskatoties uz aktīvām abu komandu darbībām, spēle tā arī noslēdzās ar 2:1, Nīderlandes komandas labā.

Pēc divām spēļu dienām “Standard” komanda ir 1.vietā, “Ajax” – 2. vietā, “Parnu” komandai – 3. un “RFS” – 4.vieta.

Pirmdien, 28.augustā izšķirsies ceļazīmes uz otro kārtu liktenis starp “Ajax” un “Standard” komandām, bet principiālā “RFS” un “Parnu” duelī tiks noskaidrotas trešās vietas ieguvējas.

2017-08-25T23:39:35+03:00
Go to Top