UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas raunda 1. spēles diena.

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas raunda 1. spēles diena.

22. augustā Pērnavas stadionā “Rannastaadion”, tika aizvadītas UEFA Čempionu Līgas kvalifikācijas raunda pirmās spēles.

Pirmajā, atklāšanas spēlē plkst. 12.00 Rīgas Futbola skolas komanda tikās ar Nīderlandes čempionēm AFC Ajax.  RFS komanda laukumā devās sekojošā sastāvā: Marija Ibragimova, Anna Krūmiņa, Olga Ševcova, Renāte Fedotova, Viktorija Zaičikova, Sandra Voitāne, Elīza Spruntule, Kristīne Giržda, Anastasija Ročāne , Karīna Lūse, Margarita Ņikiforova

Smagā cīņā tika piedzīvots zaudējums ar 0:6. Ajax komanda demonstrēja ļoti augsta līmeņa futbolu, kontrolēja bumbu ar precīzām piespēlēm, nepārtraukti veidojot uzbrukumus uz RFS vārtiem. RFS komandas vārtsardze Marija Ibragimova vairākas reizes bija sava uzdevuma augstumos, un 45.minūtē rezultāts vel bija ļoti cerīgs 0:1. Bet tad, sadursmē ar Ajax spēlētāju traumu guva mūsu komandas uzbrucēja Renāte Fedotova. Un 1 minūtes laikā tika ielaisti vēl vieni vārti. Otrajā puslaikā nogurums neļāva RFS komandai tik labi tikt galā ar pretinieču ātrām piespēlēm un pārvietošanos, tika pieļautas daudzas kļūdas aizsardzībā un ielaisti vēl vairāki vārti.

Vakara spēlē plkst. 18.00 tikās turnīra saimnieces Parnu JK un belģijas čempione Standard. Pirmajā puslaikā abas komandas veidoja uzbrukumus, bet nevienai komandai neizdevās tos realizēt vārtu gūšanā un pirmais puslaiks noslēdzās 0:0. Otrajā puslaikā Standard  komanda vēl vairāk saasināja spēli, kas 56. un 69. minūtēs vainagojās ar diviem gūtiem vārtiem. Parnu komanda mēģināja atspēlēties, bet līdz fināla svilpei rezultāts vairāk nemainījās un spēle noslēdzās 0:2, Standard komandas labā.

2017-08-23T14:26:47+03:00
Go to Top