U-16 komanda izcīna 2.vietu LFF Ziemas kausā

U-16 komanda izcīna 2.vietu LFF Ziemas kausā

Šo trešdien, 20. janvārī, Olimpiskā sporta centra (OSC) hallē Rīgā noslēdzās divas dienas ilgušais Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais “Ziemas kausa” izcīņas jauniešiem turnīrs U-16 vecuma grupas komandām jeb 2000. dzimšanas gada futbolistiem. Liepājnieki pie panākuma tika, kā vienīgie sacensībās paliekot nepārspēti.

Otrajā vietā ierindojās Rīgas Futbola skola, kas līdztekus zaudējumam pret FK Liepāja/LSSS pārspēja Skonto Academy un cīnījās neizšķirti ar Šitika Futbola skolu un FS METTA Rīga. Līdzīgas sekmes bija arī Šitika Futbola skolas pārstāvjiem, kas kopvērtējumā ieņēma trešo vietu.

LFF Ziemas kausa U-16 vecuma grupas spēļu rezultāti, vārtu guvēji un kopvērtējuma tabula atrodama ŠEIT.

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Vladislavs Kapustins (Rīgas Futbola skola), bet par labāko uzbrucēju kļuva Maksims Toņiševs (Rīgas Futbola skola).

LFF Ziemas kausa turnīra katrā vecuma grupā piedalās piecas labākās Latvijas komandas, kas 2015. gada Latvijas Jaunatnes čempionātā izcīnīja pirmās piecas vietas. Visu vecuma grupu turnīri notiek pēc viena apļa izspēles principa, futbolistiem sacenšoties futbolā 11:11 un pēc laika formāta 2×25 minūtes. Turnīra mērķis un uzdevums ir izvērtēt vadošo Latvijas jaunatnes spēlētāju spēles līmeni, noteikt turnīra uzvarētājus un labākos futbolistus, attīstīt un paaugstināt jauniešu futbola popularitāti, kā arī uzlabot spēlētāju, futbola tiesnešu un treneru profesionālās iemaņas.

Informācija: www.lff.lv

2016-12-10T09:00:55+02:00
Go to Top