Tuvākajās brīvdienās sāksies turnīru sērija RĪGA BUMBO!

Tuvākajās brīvdienās sāksies turnīru sērija RĪGA BUMBO!

Bērnu futbola turnīri “RĪGA BUMBO!” tiks aizvadīti pirmo reizi un šogad tie ir veltīti Rīgas Futbola skolas 55 gadu  jubilejai. Turnīri norisināsies no aprīļa beigām un līdz jūnija sākumam. Sacensības organizēs pati Rīgas Futbola skola ar  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Rīgas domes Īpašuma departamenta, LNK Group, SPORTLAND, Subway, Ķekavas Avots, Rīgas brīvostas un Latvijas Futbola federācijas atbalstu.

Turnīri “RĪGA BUMBO!” tiks rīkoti dažāda vecuma Rīgas pilsētas bērnu un jaunatnes futbola komandām, no U-7 līdz U-12 vecuma grupām zēniem un meitenēm, kopā līdz 1500 dalībniekiem. Pasākumā ņems dalību četrdesmit astoņas komandas. Kopumā tiks aizvadītas 120 spēles. Zīmīgi, ka visi turnīri tiks organizēti uz Rīgas pašvaldības skolu stadioniem, kas tika uzbūvēti pēdējo trīs gadu laikā.

“Rīga bumbo pasākuma idejas autors ir  Rīgas domes Īpašumu departamenta direktors Oļegs Burovs. Tā radās apspriežot rekonstruēto sporta laukumu pie Rīgas pilsētas izglītības iestādēm izmantošanu un to tālāko attīstību. Tiek plānots, kā nākotnē Rīga bumbo varētu pievienoties arī citi populāri sporta veidi, ka basketbols, florbola vai volejbols, jo jauna Rīgas sporta infrastruktūra to atļauj.”  Saka Rīgas Futbola skolas direktors V.Žuks.

Vērts pieminēt, kā dalība turnīros to dalībniekiem ir absolūti bezmaksas, turklāt visi turnīru dalībnieki dāvanā saņems futbola bumbu komplektu, lai ikdienā varētu kvalitatīvi pilnveidot savas futbola prasmes.

2017-04-26T13:49:09+03:00
Go to Top