Turnīrs Pērnavā

Turnīrs Pērnavā

No 25.03.-26.03. Igaunijas sieviešu futbola čempionvienība Pärnu Jalgpalliklubi organizēja  turnīru, kurā jau 5.reizi piedalījās arī RFS meitenes. Divu dienu garumā tika aizvadītas 4 spēles, gan pret Lietuvas, gan Igaunijas komandām.

Pirmajā dienā mūsu čempiones tikās ar Pärnu 2.komandu, pārliecinoši uzvarot 4:1, jau pēc stundas tika dots sākuma signāls RFS otrajai spēlei, kurā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums 0:3 pret Lietuvas pašlaik spēcīgāko sieviešu futbola klubu FK „Gintra-Universitetas”. Spēle bija pietiekami līdzīga, meitenes vēlējās atspēlēties no 0:1, diemžēl savas iespējas neizmantoja un nespēja nosargāt savus vārtus neskartus.

Otrajā dienā sākās spēles par medaļām, pirmajā spēlē RFS meitenes tikās ar Lietuvas klubu ŠSG-FA-Šiauliai, uzvarot to 4:0. Pēdējā šī turnīra spēle tika aizvadīta, cīnoties ar mājiniecēm Pärnu Jalgpalliklubi, spraigā cīņā, nenoturot vienu vārtu pārsvaru, RFS klubs nospēlēja neizšķirti 1:1.

Šajā turnīrā par labāko RFS spēlētāju tika atzīta kapteine Anastasija Ročāne, kura bija lieliska ne tikai aizsardzībā, bet spēja arī gūt 2 vārtus. Jāuzslavē arī 1.līgas spēlētāja Anna Valaka, kura savā atvēlētajā laikā, parādīja lielisku sniegumu. Apsveicam meitenes ar iegūto 3.vietu, ceram uz panākumiem arī turpmāk!

  1. Pärnu Jalgpalliklubi
  2. FK Gintra-Universitetas
  3. Rīgas futbola skola
  4. Pärnu Jalgpalliklubi 2
  5. ŠSG-FA-Šiauliai
2017-03-27T08:54:55+03:00
Go to Top