Sudrabs Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-14 vecuma grupā.

11.februārī Babītes sporta kompleksā norisinājās izslēgšanas spēles Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-14 vecuma grupas ietvaros, kurās piedalījās divas “Rīgas Futbola skolas” sieviešu komandas.

“Rīgas Futbola skolas-1” vienība ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu ieguva, ieņēmot pirmo vietu A apakšgrupā, kurā savus mačus aizvadīja arī “Rīgas Futbola skolas-2” meiteņu komanda. Divu sabraukumu laikā, aizvadot spēles Elektrum Olimpiskajā centrā, “Rīgas Futbola skolas-1” komanda pārliecinoši ar identisku 7:0 rezultātu pārspēja Šitika Futbola skolas/74. vsk. un SK Līderis vienaudzes, bija galvastiesu pārāka pār FK Jūrnieks futbolistēm (12:0), kā arī apspēlēja komandas biedrenes no “Rīgas Futbola skolas-2” (4:0) un FK Iecava spēlētājas (3:1).

Savukārt “Rīgas Futbola skolas-2” vienība savu vietu ceturtdaļfinālā izcīnīja, pateicoties panākumiem A apakšgrupas mačos pret FK Jūrnieks (3:0) un Šitika Futbola skolas/74. vsk. (3:1) komandām. Spraigā cīņā pret SK Līderis spēlētājām tika fiksēts bezvārtu neizšķirts – 0:0. Spēlēs pret “Rīgas Futbola skolu-1” (0:4) un FK Iecavu (1:2) nācās samierināties ar zaudējumiem. Iegūtie 7 punkti ļāva ieņemt trešo vietu kopvērtējuma tabulā un iegūt ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu.

Ceturtdaļfinālu mači abām “Rīgas Futbola skolas” vienībām izvērtās dažādi. Ja “Rīgas Futbola skolas-1” futbolistes ar 8:0 sagrāva JFA Jelgava, nodrošinot vietu pusfinālā, tad “Rīgas Futbola skolas-2” komandai nācās atzīt Rēzeknes BJSS pārākumu – 0:2.

Līdz ar to “Rīgas Futbola skolas-2” vienība turpināja cīņu par 5.-8. vietām, kurā tika zaudēts Talsu NSS – 0:3. “Rīgas Futbola skolas-1” komandai veicās sekmīgāk. Pusfināla spēlē ar minimālu 2:1 pārsvaru tika uzvarēta FS Metta/OSC. Tomēr finālspēlē spēcīgākas izrādījās Rēzeknes BJSS spēlētājas, kuras svinēja panākumu pēcspēles soda sitienu sērijā – 1:1 (p.s:0:2)

2018-02-13T09:35:10+02:00