Startēja Meiteņu telpu futbola čempionāts.

Startēja Meiteņu telpu futbola čempionāts.

9.decembrī tika dots starts Meiteņu telpu futbola čempionātam.

Elektrum Olimpiskajā centrā  piecas 1.divīzijas komandas izspēlēja čempionāta 1.kārtu. Rīgas Futbola skola ir pārstāvēta ar divām komandām (RFS-1, RFS-2). Pēc pirmās kārtas, pārliecinoši, ar divām uzvarām divās spēlēs atrodas FK Liepāja. Otrajā vietā RFS-2 komanda, ar vienu neizšķirtu un vienu uzvaru, trešajā vietā ierindojās RFS-1 komanda, ar diviem neizšķirtiem. 4. un 5. vietās atrodas attiecīgi Rēzeknes BJSS/SK Progress un Riga United FC.

Savukārt 10.decembrī, turpat, Elektrum Olimpiskajā centrā čempionāta 1.kārtu aizvadīja  divas mūsu skolas U-14 vecuma grupas komandas. Abas komandas tika ielozētās A grupā, kur vēl tika FK Iecava, Šitika Futbola skola/74.vsk., SK Līderis un FK Jūrnieks komandas.

Pēc 1.kārtas ar trim uzvarām trijās spēlēs RFS-1 komanda ierindojās 1.vietā, FK Iecava, piekāpjoties tikai RFS-1 komandai ieņem 2.vietu, RFS-2 komanda ar diviem zaudējumiem un vienu uzvaru – 3.vietā, Šitika Futbola skola/74.vsk. un SK Līderis komandas ierindojās 4. un 5.vietās, bet šīs komandas 1.kārtā nospēlēja tikai divas spēles. 6. vietā pēc 1.kārtas atrodas FK Jūrnieks futbolistes.

Foto: Latvijas Futbola federācija

2017-12-13T12:41:03+02:00
Go to Top