Solis tuvāk zelta medaļām

Solis tuvāk zelta medaļām

7. septembrī Arkādijas stadionā tika aizvadīta Latvijas sieviešu čempionāta zelta spēle starp mūsu Rīgas futbola skolas audzēknēm un Liepājas Metalurga meitenēm. Rīdziniecēm no pirmās minūtēs spēle nevedās tā kā bija gaidīts, un jau 25. minūtē Alīna Šilova skasti realizēja soda sitienu, izvirzot Liepājas meitenes vadībā. Līdz pārtraukumam vairāk vārtu netika gūti.

Izejot uz otro puslaiku, mūsu meitenes ātri atspēlējās, precīza bija Renāte Fedotova, kura izmantojot LM meiteņu kļūdas, spēlējot līdz galam, iesita vārtus. Rezultāts 1:1 noturējās līdz 82. minūtei, kad izejot viens pret vienu ar vārtsargu, Anastasija Tarasova realizēja momentu, 1:2 Liepājas Metalurga labā, bet mūsu meitenes nenolaida rokas un aizvadīja fantastiskas pēdējās spēles minūtes. Līdz spēles beigām Renāte Fedotova bija precīza vel 3 reizes, izvirzot Rīdzinieces vadībā. Spēle beidzās ar rezultātu 4:2 mūsu meiteņu labā.

Kārtējie 3 punkti un solis tuvāk zelta medaļām. Nākamā spēle mūsu futbolistēm izbraukumā ar Olaine/Cerība 46. vsk. Novēlām veiksmi mūsu meitenēm un pabeigt čempionātu bez neviena zaudējuma.

2013-09-17T07:08:30+03:00
Go to Top