Sliktie laika apstākļi bumbot netraucē!

Sliktie laika apstākļi bumbot netraucē!

Brīvdienās startēja bērnu futbola turnīri “Rīga BUMBO!”. Kā pirmais, sestdien – 29.04.2017. Rīgas Ostvalda vidusskolā notika “Rīga BUMBO!” turnīrs U-12 (2005. dz.g.) vecuma grupā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda FK “Ikšķile”, otrajā vietā mūsu “Rīgas FS” zilā komanda (treneris I.Kvints) un trešie puikas no vienības “Futbola Parks”. Sestdien organizatoriem un sacensību dalībniekiem nepaveicās ar laika apstākļiem – visu dienu lija lietus, taču arī tas netraucēja kārtīgi pabumbot. Jāpiebilst, ka turnīrā piedalījās arī mūsu divas meiteņu komandas (trenere O.Žmaka). Labākā no tām ieņēma 4. vietu.
Savukārt, svētdien – 30.04.2017. Rīgas Juglas vidusskolā jau bumboja gadu jaunāki futbolisti. Rezultātā uzvarēja komanda no Jelgavas. Otrajā vietā atkal ierindojās mūsu “Rīgas FS” zilā komanda (treneris O.Savčuks). Trešajā vietā – “Rīgas FS” baltā komanda.
Neskaitot kausus un medaļas, katrai komandai bija pasniegta arī dāvanu karte, kuru “Rīga BUMBO!” dalībnieki 28. maijā RFS – FK Metta/Latvijas Universitāte virslīgas spēles laikā (spēles pārtraukumā) varēs apmainīt pret futbola bumbu komplektu. Sacensību uzvarētājus apbalvoja “Rīgas FS” direktors Vladimirs Žuks.
Sacensības “Rīga BUMBO!” organizē Rīgas Futbola skola ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Rīgas domes Īpašuma departamenta, LNK Group, Sportland, Subway, Ķekavas Avots, Rīgas brīvostas un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu.

2017-05-02T08:58:07+03:00
Go to Top