Septembra sākumā tiks atklāts “Rīga BUMBO! Rudenī” bērnu futbola turnīrs

Septembra sākumā tiks atklāts “Rīga BUMBO! Rudenī” bērnu futbola turnīrs

Aizvadīta notikumiem, spēlēm un piedzīvojumiem bagāta vasara. Iesākot jauno mācību gadu ar pirmajām spēlēm jau 8.septembrī U-7 vecuma grupas futbolisti atklās turnīru sēriju “Rīga BUMBO! Rudenī 2018”.

Turnīrs norisināsies nedēļas nogalēs no 8. līdz 23. septembrim un spēles tiks aizvadītas dažādos Rīgas futbola laukumos. Mazie sportisti ciemosies Rīgas Klasiskās ģimnāzijas, 84. vidusskolas, 96.vidusskolas, Rīgas Juglas vidusskolas, Centra Sporta kvartāla un NSB Arkādija futbola laukumos.

Rudens turnīri ,līdzīgi kā pavasarī notikušās sacensības, aktīvi pavadīt nedēļas nogales aicinās zēnus un meitenes 6 dažādās vecuma grupās no jaunākajiem U-7 līdz U-12 vecuma grupas futbola entuziastiem. “Rīga BUMBO!” ir iespēja bērniem satikties futbola laukumā, parādīt savu prasmi, izjust sacensību garu un iegūt jaunu futbola pieredzi.

Katrā vecuma grupā sacentīsies 10 jauno futbolistu komandas un pateicoties turnīra atbalstītājiem “Rīga BUMBO!” ir viens no retajiem turnīriem, kurā dalības maksa nav paredzēta. Vēl šobrīd iespējams pieteikt komandas vairākās vecuma grupās rakstot uz pkurilonoks@edu.riga.lv vai zvanot +371 26619089.

Projekta galvenie atbalstītāji – Rīgas brīvosta, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas domes Īpašuma departaments , Latvijas Futbola federācijai un veikalu tīkls Sportland, kā arī RFS partneri – Subway, Bella Latvija, Ķekavas Avots, Forum Auto un Greencarrier.

Detalizēta informācija un spēļu kalendāri: Šeit

 

 

2018-08-29T14:50:30+03:00
Go to Top