Sāpīgs zaudējums pirmajā Baltijas Sieviešu futbola līgas spēlē.

Sāpīgs zaudējums pirmajā Baltijas Sieviešu futbola līgas spēlē.

Mūsu meitenes 18.jūnijā aizvadīja savu pirmo spēli pret spēcīgo Lietuvas čempionvienību FK Gintra Universitetas. Jau spēles sākumā RFS meitenes saņēma aukstu dušu, pēc kļūdas aizsardzībā, viena no Lietuvas līderēm, leģionāre Zenatha Coleman realizēja sev doto iespēju. Bīstami pozicionāli uzbrukumi no Lietuvas kluba puses un tik pat bīstami pretuzbrukumi no RFS puses. Diemžēl savus momentus turpināja izmanto jau pieminētā leģionāre Zenatha Coleman. Puslaikam noslēdzoties rezultāts uz tablo rādīja 0:3.
Pēc pārtraukuma bija redzams, ka rīdzinieces ir saņēmušās un bez cīņas 3 punktus neatdos. Lieliska saspēle pārejot no aizsardzības uzbrukumā un Renāte Fedotova uzlauž Lietuvas kluba vārtus. Nedaudz vēlāk Renāte vēlreiz parāda savu individuālo meistarību un rezultāts kļuva jau daudz patīkamāks 2:3. Meitenes cīnijās līdz pēdējam, dodoties uzbrukumā, ļaujot FK Gintra Universitetas uzbrucējām brīvāk justies pretuzbrukumos, kur mūsu meitenēm palīdzēja veiksme un vārtu konstrukcija. Spēles beigu rezultāts 2:3 (0:3). Vārti – Zenatha Coleman (LT) – 3, Renāte Fedotova (LV) – 2 .
Paldies meitenēm par cīņas sparu un veiksmi atlikušajās spēlēs pret MFK Kauno Žalgiris (LTU), FC Flora (EST), Parnu JK (EST).

2017-06-18T20:14:08+03:00
Go to Top