Rīgas telpu orientēšanās sacensības – jau septīto gadu pēc kārtas.

Rīgas telpu orientēšanās sacensības – jau septīto gadu pēc kārtas.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, jau septīto gadu pēc kārtas tiks dots starts Rīgas telpu orientēšanās sacensībām. 26. novembrī tās notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātē.

 Atšķirībā no tradicionālajām orientēšanās disciplīnām, telpu orientēšanās tiek organizēta iekštelpās, turklāt distances sarežģīšanai daļa ceļu ir slēgti vai ar noteiktu kustības virzienu. Orientējoties kartē, dalībniekam noteiktā secībā jāatrod norādītie kontrolpunkti. Par uzvarētāju kļūst tas, kurš to izdarījis visātrāk.

Sacensības ir dinamiskas – kaut distances ir īsas, kontrolpunktu ir vairāk. Turklāt tie, kas ir bijuši RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, zina, ka tur netrūkst daudz asu pagriezienu un kāpņu augšup un lejup. Uzreiz gan jāatgādina – uzvarētāju nenosaka ātrums, bet gan gudrāk izvēlēts ceļš!

Rīgas telpu orientēšanās sacensības ir viens no sešiem šī gada Telpu orientēšanās līgas posmiem. Šogad organizatori parūpējušies, lai sacensības notiktu tādās telpās, kur tas līdz šim šķitis teju neiespējami, piemēram, veikalā un bibliotēkā:

31.10 – Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” (Mūkusalas iela 71)

12.11 – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3)

23.11 – Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā (Bruņinieku iela 24a)

26.11 – Rīgas telpu orientēšanās sacensības Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātē (Ķīpsalas iela 6)

03.12 – Latvijas Universitātes akadēmiskajā centrā “Torņakalns” (Jelgavas iela 1)

14.12 – Bijušajā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē (Kronvalda bulvāris 4)

Piedalīties aicināts ikviens, kurš vēlas neparastā vidē un azartiskā gaisotnē pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Sacensības organizē  Latvijas Orientēšanās federācija un O!Latvija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Modes un izklaides centru “Rīga Plaza”, Latvijas Nacionālo bibliotēku, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolu un Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes studentu pašpārvaldēm.

Ar plašāku informāciju par sacensībām iespējams iepazīties mājaslapā www.telpuorientesanas.lv

2016-10-20T12:50:41+03:00
Go to Top