Rīgas Futbola skolas sieviešu komandas tuvāka rezerve pierāda sevi Lietuvā.

Rīgas Futbola skolas sieviešu komandas tuvāka rezerve pierāda sevi Lietuvā.

No 19. līdz 21.decembrim Rīgas Futbola skolas meiteņu komanda, kura tika sastādīta no Latvijas sieviešu čempionāta spēlētājām, kas ir tuvāka Rīgas Futbola skolas sieviešu komandas rezerve, startēja starptautiskajā futbola turnīrā Lietuvā.

Rīgas futbolistes stājās pretī Lietuvas augstākas līgas komandām: MFA Viļņas Žalgeri un FK Gargždu Banka, ka arī FC Liepāja, kas ir 2015.gada Latvijas Sieviešu virslīgas čempionāta 2.vietas ieguvējas.

Turnīra pusfinālā izcīnot pārliecinošu uzvaru par MFA Viļņas Žalegis komandu 3:1, Rīgas Futbola skolas futbolistes izcīnīja tiesības spēlēt turnīra finālā. Vārtus Rīgas Futbola skolas komandas sastāvā pusfināla spēlē guva: Diāna Suvitra, Anastasija Čemertane un Viktorija Zaičikova.

Turnīra finālā Rīgas Futbola skolas komanda cīnījās pret Liepājas futbolistēm, kas pusfināla spēlē pieveica FK Gargždu banga futbolistes ar rezultātu 4:2.

Aizvadot lielisku spēli pret daudz futbolistēm no Liepājas, kas ir daudz lielāku pieredzi, Rīgas Futbola skolas komanda svinēja uzvaru 1:0, pateicoties Viktorijas Zaičikovas gūtajiem vārtiem.

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīta Rīgas Futbola skolas pārstāve Anna Krūmiņa.

Dalība FK Gargždu Banga organizētajā turnīrā Lietuvā pieradīja, ka Rīgas Futbola skolas sieviešu futbola sistēmas treneres strādā pareizi un audzina lielisku papildinājumu trīskārtējām Latvijas Sieviešu čempionāta uzvarētājām un Latvijas Nacionālai izlasei.

2015-12-24T16:55:49+02:00
Go to Top