Rīgas Futbola skolas meitenes šosezon izcīna visas Latvijas trofejas

Rīgas Futbola skolas meitenes šosezon izcīna visas Latvijas trofejas

Līdz ar uzvaru Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņā, Rīgas Futbola skolas meitenes šosezon ieguvušas visas trofejas, tajā skaitā arī Latvijas Sieviešu futbola čempionu tituls un uzvara Latvijas sieviešu futbola pirmās līgas čempionātā.

Vasarā jau otro gadu pēc kārtas Rīgas Futbola skolas spēlētājas treneres Karīnas Šakurovas vadībākļuva par Latvijas sieviešu futbola čempionēm, kas deva tiesības spēlēt UEFA Sieviešu čempionu līgas grupu atlases turnīrā, kas šogad pirmo reizi risinājās Rīgā. Latvijas sieviešu futbola čempionātā startēja septiņas komandas.

Septembrī sekoja Rīgas Futbola skolas komandas uzvara Latvijas sieviešu futbola pirmās līgas čempionātā, kurā šogad kopskaitā piedalījās piecas komandas no Rīgas, Olaines un Preiļiem.

Un visbeidzot Rīgas Futbola skolas meitenes izcīnīja uzvaru Latvijas Sieviešu futbola kausa izcīņā, kas šogad tiek rīkots pirmo reizi, lai veicinātu sieviešu futbola popularitāti un komandu savstarpējo konkurenci. Latvijas kausa izcīņā varēja piedalīties jebkurš klubs, kas ir LFF biedrs taču klubs var pieteikt tikai vienu komandu.

„Saņemot sezonas visas Latvijas trofejas, Rīgas Futbola skolas meitenes ir pierādījušas, ka šajā skolā ir spēcīgas meiteņu futbola tradīcijas, profesionāli treneri un augsti motivētas spēlētājas, kas ļauj domāt, ka meiteņu futbolam Rīgas Futbola skolā būs arvien jaunas audzēknes un veiksmīgas arī nākamās sezonas”, meiteņu komandas panākumus uzteic Rīgas futbola attīstības programmas patrons Vladimirs Žuks.

Informāciju sagatavoja: Rīgas Futbola skola

2016-12-10T09:01:01+02:00
Go to Top