Rīgas Futbola skolas audzēknis stažējas Anglijas futbola akadēmijā!

Rīgas Futbola skolas audzēknis stažējas Anglijas futbola akadēmijā!

Rīgas Futbola skolas U-16 komandas vārtsargs Rudolfs Soloha  ir viens no talantīgākajiem šī vecuma vārtsargiem Latvijā. Rudolfs ir Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks. Iepriekšējā nedēļā Rudolfs piedalījās starptautiskajā turnīrā „”Development tournament” Minskā, kur Latvijas nacionālās U-18 izlases sastāvā aizvadīja divas spēles (pret Armēnijas un Moldovas izlasēm) un abās spēlēs Latvijas izlasei ir izdevies izcīnīt uzvaras.

Stabila un pārliecinoša Rudolfa Solohas spēle un ievērojams futbola meistarības progress nepalika nepamanīts un Rīgas Futbola skolas vadībai, sadarbojoties ar BR agency ir izdevies vienoties ar pazīstamo Anglijas „Championship” futbola klubu Nottingham Forest par Rudolfa Solohas  stažēšanos Nottingham Forest kluba akadēmijā no 26. līdz 31.janvarīm, kur viņš piedalīsies vairākos treniņos un divās pārbaudes spēles.

Rudolfs Soloha ir pirmais Rīgas Futbola skolas audzēknis, kurš ir devies stažēties ārzemju augstās klases futbola akadēmijā. 2016.gadā tāda iespēja tiks nodrošināta arī citiem audzēkņiem, kuri spēs sevi pierādīt treniņos un spēlēs.

2016-12-10T09:00:55+02:00
Go to Top