Rīgas Futbola skola vadībā Sieviešu 1.līgas čempionātā pēc pirmā apļa spēlēm

Rīgas Futbola skola vadībā Sieviešu 1.līgas čempionātā pēc pirmā apļa spēlēm

Ceturtdien, 12.jūnijā, Olaines pilsētas stadionā risinājās Latvijas Sieviešu futbola pirmās līgas otrās kārtas spēles.

Atklāšanas spēlē uzvaru izcīnīja Preiļu BJSS komanda, kas ar rezultātu 1:0 pārspēja FK „Olaine” futbolistes. Šajā spēlē FK „Olaine” komanda nerealizēja vairākus izgājienus viens pret vienu un no izdevīgas situācijas trāpīja garām vārtiem. Vairākās epizodēs mājinieces nespēja pārspēt Preiļu BJSS vārtsardzi, komandas līderi Ligitu Tumāni.

Rīgas Futbola skolas komanda uzvarēja SK “Imanta” Jelgavas NSC meitenes ar rezultātu 9:1, savukārt otrās kārtas centrālajā spēlē cīnījās neizšķirti ar FK Olaine (2:2). Rīdzinieces divas reizes spēles laikā atradās iedzinēju lomā (0:1, 1:2), tomēr, pateicoties Anastasijas Čemertānes gūtajiem vārtiem ar tālsitienu, spēja panākt izlīdzinājumu.

Pēc turnīra pirmā apļa spēlēm Rīgas Futbola skolas komanda ar izcīnītajiem 10 punktiem ieņem pirmo vietu kopvērtējumā, pateicoties labākiem rezultātiem savstarpējas spēlēs. Preiļu BJSS ar septiņiem punktiem pašlaik ieņem otro vietu, tikmēr FK „Olaine” arī ar septiņiem punktiem kopvērtējumā ierindojas 3. vietā.

Pirmajiem punktiem Pirmās līgas čempionātā tika Talsu NSS komanda. Talsu futbolistes ar rezultātu 5:1 pārspēja SK “Imanta” Jelgavas NSC komandu, bet otrajā spēlē cīnījās neizšķirti ar Preiļu BJSS futbolistēm (1:1). Noslēdzoties sacensību pirmajam aplim, Talsu NSS komanda ar četriem punktiem pašlaik ieņem ceturto pozīciju tabulā, nezaudējot cerības pacīnīties par medaļām otrajā aplī.

SK ”Imanta” Jelgavas NSC komandai līdz šim nav izdevies izjust uzvaras garšu un tā noslēdz turnīra tabulu.

Pirmās līgas trešās kārtas spēles notiks 30.augustā Talsos.

Latvijas Futbola federācija (LFF) izsaka pateicību visām Sieviešu 1.līgas komandām un futbolistēm par dalību, līdzjutējiem par sniegto atbalstu, kā arī novēl saulainu futbola vasaru!

Informācija: lff.lv

2016-12-10T09:01:02+02:00
Go to Top