Rīgas Futbola skola uzvar arī sieviešu 1. līgu

Ar Rīgas Futbola skolas komandas uzvaru noslēdzies Latvijas sieviešu futbola pirmās līgas čempionāts, kurā šogad piedalījās piecas komandas no Rīgas, Olaines un Preiļiem. Līdz pat pēdējai čempionāta kārtai saglabājas intriga, jo divas komandas – Rīgas FS un FK Olaine – pretendēja uz zelta medaļām turnīra tabulas kopvērtējumā, līdz ar to par ceturtās kārtas centrālo spēli kļuva spēle tieši starp abām augstākminētajām komandām.

Lai izcīnītu pirmo vietu „FK Olaine” komandai bija jāuzvar, tikmēr Rīgas FS futbolistēm pietika arī ar neizšķirtu. Rezultātu 21.minūtē atklāja FK „Olaine” komanda, kuras rindās izcēlās Anastasija Romanova. Pēc divām minūtēm RFS komandas rindās Renāte Fedotova izlīdzināja rezultātu 1:1. Spēles 26.minūtē Rīgas FS komandu vadībā izvirzīja Dajana Čubreviča.

Spēles 35.minūtē FK „Olaine” komanda palika mazākumā. Spēle beidzās ar rezultātu 2:1 Rīgas Futbola skolas labā, kas, pateicoties šai uzvarai, ar 22 punktiem kopvērtējumā kļuva par čempionāta uzvarētājām. Tikmēr FK „Olaine” futbolistēm par sešiem punktiem mazāk un sudraba medaļas. Trešo vietu Latvijas sieviešu pirmās līgas čempionātā šogad izcīnīja Preiļu BJSS komanda, kura ceturtās kārtas spēlēs izcīnīja uzvaras pret SK “Imanta”/Jelgavas NSC un Talsu NSS, ar rezultātu 2:1 un 2:0 attiecīgi. Ceturtajā un piektajā vietā ierindojās Talsu NSS un SK “Imanta”/Jelgavas NSC.