Rīgas Futbola skola 2014.gada Latvijas Sieviešu futbola līgas čempiones

Rīgas Futbola skola 2014.gada Latvijas Sieviešu futbola līgas čempiones

Nedēļas nogalē, 26. jūlijā, pēc spēles ar Futbola kluba „Liepāja/LSSS” komandu, priekšlaicīgi tapa zināms, ka par 2014. gada Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionēm jau otro gadu pēc kārtas treneres Karīnas Šakurovas vadībā kļūst Rīgas Futbola skolas spēlētājas. Komanda, kura jau izpelnījusies godu spēlēt UEFA Sieviešu čempionu līgas grupu atlases turnīrā, kas šogad pirmo reizi risināsies Rīgā no 9. līdz 15. augustam.

Rīgas Futbola skolas komanda rezultātu 5:2 savā laukumā pārspēja Futbola kluba „Liepāja/LSSS spēlētājas, tādējādi čempionāta kopvērtējuma tabulā pārējām konkurentēm kļūstot neaizsniedzama. Tas nozīmē, ka arī nākamajā gadā šī komanda garantējusi tiesības spēlēt UEFA Sieviešu futbola čempionu līgā.

„Rīgas Futbola skolas komanda ar atkārtotu uzvaru Latvijas Sieviešu futbola čempionātā pierādīja, ka pērnā gada uzvara nav nejaušība, bet stabils mērķtiecīgs darbs ceļā uz augstāka līmeņa sacensībām. Patiess prieks, ka sportistes ar savu spēli un šīs sezonas sasniegumiem parāda, ka Rīgā tik ļoti gaidītajā notikumā – UEFA Sieviešu futbola čempionu līgas grupu atlases turnīrā – ir tiesīgas spēlēt tieši viņas”, Rīgas Futbola skolas komandas uzvaru Latvijas čempionātā un gaidāmo notikumu raksturo Rīgas futbola attīstības patrons, šī pasākuma viens no organizatoriem – Vladimirs Žuks.

Jau ziņots, ka no 9. līdz 15. augustam Rīgā pirmo reizi risināsies UEFA Sieviešu čempionu līgas grupu atlases turnīrs, kurā piedalīsies Eiropas spēcīgākās sieviešu futbola komandas. Rīgā uz laukuma tiksies četru valstu komandas no Šveices, Baltkrievijas, Turcijas un Latvijas. Izlozes rezultātā grupu atlases turnīrā Rīgā spēlēs FC “Zürich Frauen” komanda no  Šveices, FC “Minsk” spēlētājas no Baltkrievijas, komanda “Konak Belediyspor” no Turcijas un Rīgas Futbola skolas komanda no Latvijas. Turnīra labāka komandaa iegūs tiesības turpināt cīņu Play-off turnīrā, kur startēs 32 labākās komandas no visas Eiropas. Turnīru Rīgā rīko Rīgas Futbola skola.

FOTO:

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 26708034, e-pasts: indra.vilde@riga.lv.

 

2016-12-10T09:01:02+02:00
Go to Top