Rīgas FS meitenes pirmie Talsos!

Rīgas FS meitenes pirmie Talsos!

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākās grupas otrajā divīzijā, Talsos,  pēc uzvaras pēcspēles sitienu sērijā pār FK Laidze/Talsu NSS titulu ieguva Rīgas Futbola skolas meiteņu komanda, kā arī  bronzas godalgas. Apsveicam!!!

Čempionāta vecākajā grupā, kurā spēkojas 2002. dzimšanas gada un vecākas futbolistes, cīņas, ņemot vērā komandu potenciālo spēku samēru, norisinās divās divīzijās. Otrajā divīzijā 15 komandas iesākumā trīs apakšgrupās Talsos, Jelgavā, Rīgā, Priekuļos un Maltā aizvadīja viena apļa turnīru, bet pēcāk atkarībā no grupās ieņemtās pozīcijas kvalificējās turnīram par augstākajām vai zemākajām vietām.

Vispirms sestdien, 25. februārī, Talsu sporta hallē no plkst. 11:00 norisināsies turnīrs par 9.-15. vietu otrajā divīzijā. Par šīm pozīcijām spēkosies SK Babīte, SK Super Nova, Rīgas Futbola skola 1, FK Priekuļi, Rēzeknes novada BJSS un FK Jelgava/LLU komandas, kamēr Rēzeknes BJSS/SK Kuorsova vienība no dalības turnīrā par vietām ir atteikusies, tādējādi automātiski kopvērtējumā ieņemot 15. pozīciju.

Savukārt dienu vēlāk, 26. februārī, turpat Talsu sporta hallē plkst. 10:00 sāksies turnīrs par 1.-8. vietu. Sabraukums sāksies ar nominālajām ceturtdaļfināla spēlēm starp FK Laidze/Talsu NSS un SK Imanta, Rīgas Futbola skola 3 un FK Iecava, Rīgas Futbola skola 2 un AFA Olaine, kā arī Lucavsala/LSAB un Riga United FC 2. Otrās divīzijas finālspēle paredzēta plkst. 16:00.

Vairāk informācijas LFF saitā

2017-02-28T13:55:16+02:00
Go to Top