Rīgas FS meitenes izspēle savā starpā Latvijas telpu futbola čempionāta titulu

atvijas meiteņu telpu futbola čempionāta vecākajā grupā (1998. gadā dzimušās un vecākas futbolistes) svētdien, 8. martā, uzvaras laurus plūca Rīgas Futbola skola-1 komanda, finālspēlē Rīgas Olimpiskā sporta centra (OSC) galvenajā zālē ar rezultātu 9:4 uzvarot Rīgas Futbola skola-2 komandu un tādējādi nosargājot čempionu titulu.

Finālspēles garums, atšķirībā no priekšsacīkšu un izslēgšanas turnīra spēlēm, bija 2×20 minūtes (pirms tam – 2×15 minūtes). Komandas spēli aizvadīja pēc visiem oficiālajiem telpu futbola noteikumiem.

Spēles ievadā Rīgas Futbola skola-1 izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr pretinieces nepadevās un vienus vārtus atguva. Arī turpinājumā Rīgas Futbola skola-2 vairākas reizes prata atjaunot intrigu, cīņas gaitā panākot rezultātu 4:6. Atlikušajā laikā gan iniciatīvu atkal pārņēma Rīga Futbola skola-1, gūstot trīs bezatbildes vārtus un nodrošinot uzvaru.

Šajā vecumā grupā jau iepriekš bija zināmas bronzas medaļu ieguvējas, kad mačā par trešo vietu FK “Liepāja”/LSSS pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja FK “Cerība”/46.vsk. komandu.

Finālspēli apkalpoja FIFA sieviešu tiesneses licenci 2014. gadā saņēmusī Viola Raudziņa (Rīga) un FIFA pludmales futbola tiesneša licenci 2014. gadā saņēmušais Eduards Borisēvičs (Rīga).

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) valdes priekšsēdētājs Vadims Ļašenko un Latvijas Futbola federācijas (LFF) attīstības speciāliste Ņina Travkina. Komandas saņēma kausus un medaļas, bet par 2015. gada labāko meiteņu telpu futbola čempionāta spēlētāju tika atzīta Kristīna Giržda. Vadims Ļašenko par godu Sieviešu dienai visām dalībniecēm pasniedza pavasara ziedus – tulpes.

Informācija: LFF.LV

2015-03-10T12:25:25+02:00