Riga Cup 2013

Riga Cup 2013

No 11. līdz 13. oktobrim Rīgā tika aizvadīts WOMEN RIGA CUP 2013, kurā piedalījās 6 komandas no 4 valstīm. Ukrainas valsti pārstāvēja ,,АTEKC” komanda, Igaunijas – FC „LEVADIA”, Lietuvas – „Gintaras Universitate” un 3 komandas no Latvijas, mūsu audzēknes – Rīgas Futbola skola, SK „Liepājas Metalurgs” un „Olaine/Cerība-46.vsk.” Trījas dienas tika aizvadītas 15 spēles.

Mūsu meitenes pirmajā dienā tikās ar 2 Latvijas kluba komandām, pirmā spēle bija pret „Olaine/Cerība-46.vsk.”, kuru mēs uzvarējām ar rezultātu 3-0, vārtus šajā spēle mūsu labā iesita Jūlija Nikiforova un divas reizes bija precīza Renāte Fedotova. Otra spēle bija pret Liepājas meitenēm, un šo spēli mēs arī uzvarējām ar rezultātu 1-0, vārtus iesita Renāte Fedotova, bet gandrīz visu spēli mēs aizvadījām mazākumā, jo jau 20.minutē Renātei Fedotovai tika parādīta sarkanā kartīte.

Otrajā dienā mūsu meitenes gaidīja smagākas spēles pret turnīra līderēm, FC „LEVADIA” un „Gintaras Universitate”. Pirmā spēlē meitenes tikās ar Igaunijas klubu FC „LEVADIA”, bija grūta un smaga spēle, bet mūsu audzēknes parādīja savu raksturu un uzvarēja spēli ar rezultātu 2-1.Mūsu komandas labā vārtus guva Anastasija Ročāne un Kristīne Giržda, bet uz mūsu vārtiem tika parādīts 11 metru soda sitiens, kuru pretinieces realizēja, bet pēc tam kļuva zināms ka tiesnese kļūdījās par parādīto 11 metru soda sitienu. Otrajā spēlē mūs gaidīja vēl grūtāka cīņa pret „Gintaras Universitate” komandu, kuru mēs aizvadījām neizšķirti 1-1. Vārtus šajā spēlē iesita Renāte Fedotova. Pēc otrās dienas, mūsu meitenes ierindojās 2. vietā, zaudējot Lietuvas komandai tikai pēc vārtu starpības.

Trešā diena bija pati interesantākā, mūsu meitenes tikās ar Ukrainas komandu ,,АTEKC”, kuru pārliecinoši uzvarējām ar rezultātu 4-0, divas reizes precīza bija Renāte Fedotova un Kristīne Giržda. Visu nākamo spēli mūsu meitenes satraukti gaidīja, jo tā izšķīra, kurā vietā mēs būsim, vai nu kļūsim par čempionēm vai paliksim otrās. FC „LEVADIA” tikās ar komandu „Gintaras Universitate”, mūsu meitenēm derēja šīs spēles Igaunija kluba uzvara vai nu neizšķirts, bet laime nebija mūsu pusē un „Gintaras Universitate” pārliecinoši uzvarēja 3-0 un ieņēma pirmo vietu. Pēdējā dienas spēlē tikās Liepājas un Olaines meitenes, kuras cīnīja par 4-5 vietu, bet rezultāts nebija par labu Liepājas meitenēm, jo Olaine uzvarēja ar rezultātu 1-0.

Tā arī aizvadījām 3 dienas WOMEN RIGA CUP 2013 turnīrā.

Sestā vietā ar vienu neizšķirtu un četriem zaudējumiem ierindojās Ukrainas ,,АTEKC” komanda, piektā vietā ar vienu uzvaru SK Liepājas Metalurgs, ceturtās ar vienu uzvaru un vienu neizšķirtu Olaine/Ceriba – 46.vsk, trešās palika FC „LEVADIA” ar divām zaudētām spēlēm, otrajā vietā ar vienu neizšķirtu un četrām uzvarām ierindojas mūsu Rīgas Futbola skolas meitenes, kuras zaudēja „Gintaras Universitate” komandai tikai ar vārtu starpību.

 

Šajā turnīrā par labāko vārtsargu kļuva Greta Kaselytė no „Gintaras Universitate” komandas, labākā aizsardze – Anastasija Ročāne no RFS komandas , par labāko pussargu kļuva Inna Zlidnis un par labāko uzbrucēju Vlada Kubassova, abas no FC Levadia komandas un par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Renāte Fedotova no RFS komandas.

2016-05-01T12:33:39+03:00
Go to Top