RFS U-15 atgriezušies no starptautiskā turnīra Albim Cup 2018

RFS U-15 atgriezušies no starptautiskā turnīra Albim Cup 2018

Aizvadītajā nedēļas nogalē RFS U-15 zēni devās uz Čehiju, lai startētu starptautiskā jauniešu futbola turnīrā “Albim Cup 2018” un mērotos spēkiem ar 18 vienaudžu komandām.

Sākotnēji komandas tika sadalītas 3 grupās un pēc izspēlēta viena apļa turnīra (spēles ilgums 25 min.) komandas tika sadalītas zelta, sudraba un bronzas grupās. Komandas, kas ieņēma savās grupās 1. un 2. vietu iekļuva zelta grupā, 3. un 4. – sudraba grupā, attiecīgi 5. un 6. vieta guva iespēju spēlēt bronzas grupā. Ņemot vērā šo sadalījumu nākamajā dienā turnīrs turpinājās pamatojoties uz no jauna izveidotajām grupām.

RFS U-15 turnīra pirmajā dienā nospēlējot 2 spēles neizšķirti pret Čehijas SK Slavia Praha un Slovākijas ŠK Slovan Bratislava, gūstot 2 uzvaras spēlēs ar Čehijas  komandām FK Ústí nad Labem un Mostecký FK, ka arī piedzīvojot vienu zaudējumu spēlē pret Lielbritānijas vienaudžu komandu West Bromwich Albion iekļuva sudraba grupā. Jāpiezīmē, ka turnīrā mūsu puišiem bija daudz vārtu gūšanas momentu, taču līdz galam nespējām tos realizēt un sacensību noteikumi paredz, ka neizšķirti nospēlētas spēles krietni samazina iespēju iegūt līdera pozīcijas. Sudraba grupas ietvaros stājāmies pretī divām Vācijas komandām – FC Nürnberg  un Hertha Berlin SC, spēles noslēdzot ar neizšķirtu rezultātu, kā arī 2 mājinieku komandām no Čehijas – abās spēlēs piekāpjoties pretiniekiem RFS komanda kopvērtējumā ierindojās 12. vietā.

RFS zēniem tā bija lieliska iespēja iegūt jaunu, starptautisku futbola pieredzi. Brauciens tika organizēts un īstenots sadarbībā ar Baltic Football school.

Spēļu rezultāti

 

2018-10-02T15:37:47+03:00
Go to Top