RFS jaunākie futbolisti piedalās “BFK Salaspils vasaras Kauss 2017”.

RFS jaunākie futbolisti piedalās “BFK Salaspils vasaras Kauss 2017”.

Treneru V.Suraka un  J.Zoricova U-7 vecuma grupas komanda aizvadīja veiksmīgu turnīru Salaspilī. Turnīrā piedalījās 5 komandas. RFS komanda ieguva pārliecinoši I vietu. Turnīrā apspēlējot visas komandas un neielaižot nevienus vārtus. Pirmajā spēlē apspēlējot Tukuma komandu (3:0) kurai iepriekšējā turnīrā tika zaudēts (0:1). Daudz grūtāk bija otrajā spēlē pret Igaunijas vienaudžiem, kur tikai spēles izskaņā Martins Senkāns ar spēcīgu sitienu spēja pārspēt vārtsargu gūstot uzvaras vārtus, spēle noslēdzās (1:0).

Tikpat neērts pretinieks bija Salaspils-1 komandas vienaudži, kurus sīvā cīņā spējām apspēlēt un svinēt uzvaru (1:0). Pēdējās divas spēles bija daudz vieglākas un rezultatīvākas, apspēlējot Salaspils-2 komandu (3:0) un fināla spēlē par pirmo vietu ar rezultātu (4:0) tika apspēlēta Tukuma komanda.

U-9 vecuma grupai negāja tik labi, ka jaunākiem skolas biedriem. Turnīrs aizsākās ļoti neveiksmīgi, zaudējot FK Jūrnieks (1:5).  Arī otrajā spēlē (pret BFK Salaspils)  puiši pēdējās minūtēs muļķīgi izlaida uzvaru no rokām, kad vārtsargs notverto bumbu vārtu priekšā paripināja turpat priekšā stāvošajam aizsargam, kuram blakus bija pretinieks un aizsargs atradās ar muguru pret vārtsargu, kā rezultātā BFK Salaspils uzbrucējs veiksmīgi izcīnīja savai komandai neizšķirtu (1:1). Spēlē pret otrās vietas ieguvēju puiši nospēlēja lieliski, ņemot vērā ieteikumus no iepriekšējām spēlēm un pārspēja FC Academ (5:1). Spēlē pret FS Šitika (1:3) puiši cīnījās cik spēja, bet atzina pretinieka pārākumu. Pēdējā spēlē, kurā izšķīrās kura komanda ieņems trešo vietu mēs vai Igaunijas vienaudži (Pohja-Tallin), puiši bija saguruši no slodzes un lielās svelmes laukumā, kā rezultātā pietrūka cīņasspara un izturības nospēlēt pēdējo spēli un iegūt savā īpašumā bronzas medaļas. Spēle beidzās ar rezultātu (1:2). Rezultātā 6.vieta turnīrā, bet neatkarīgi no izcīnītās vietas, milzīgs ieguvums komandai gūstot spēļu pieredzi pret stiprām komandām.

2017-08-23T14:38:20+03:00
Go to Top