RFS atklātie turnīri jau septembrī.

RFS atklātie turnīri jau septembrī.

Straujiem soļiem tuvojas ne tikai 1.septembris, bet arī jauno futbolistu vidū popularitāti ieguvušie “RFS atklātie turnīri”- futbola pasākums dažāda vecuma futbolistiem.

“RFS atklātie turnīri” tiek organizēti jau otro gadu pēc kārtas. Sakarā ar lielu interesi mēs palielinājam maksimālo dalībnieku skaitu turnīrā. Šogad jau 8 komandas katrā vecuma grupā (dažos pat 10 komandas) atrādīs savu futbola meistarību skatītāju priekšā. Arī vecuma grupu ir kļuvis vairāk. Sākot ar pašiem mazākiem U-7 un līdz U-12, pavisam sešas vecuma grupas.

Visu septembri, katru nedēļas nogali (03., 10., 17., 24. un 30.septembrī) jaunie futbolisti pulcēsies sporta kompleksa “Arkādija” laukumos.

Futbola turnīrs septembrī tā ir lieliskā iespēja bērnu komandām gūt papildus spēļu pieredzi, jo šo vecumu grupu čempionāti jau ir noslēgušies.

Turnīru uzvarētāju komandas tiks apbalvotas ar kausiem. Komandas dalībniekus apbalvos ar piemiņas medaļām. Turnīri tiek rīkoti ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Turnīrus organizē Rīgas Futbola skola.

Ar detalizētāko informāciju par turnīriem un turnīru norisi ir iespējams iepazīties tiem veltīta mūsu mājaslapas sadaļā.

2017-08-23T14:29:52+03:00
Go to Top