Pirmo reizi Rīgā notiks UEFA Sieviešu futbola čempionu līgas grupu atlases turnīrs

Pirmo reizi Rīgā notiks UEFA Sieviešu futbola čempionu līgas grupu atlases turnīrs

 

Pirmo reizi Rīgā no 9. līdz 15. augustam Arkādijas stadionā (O. Vācieša iela 2) un Daugavas stadionā (Augšiela 1) risināsies UEFA Sieviešu čempionu līgas grupu atlases turnīrs, kurā piedalīsies Eiropas spēcīgākās sieviešu futbola komandas. Rīgā uz laukuma tiksies četru valstu komandas no Šveices, Baltkrievijas, Turcijas un Latvijas. Turnīru Rīgā rīko Rīgas Futbola skola.

UEFA Sieviešu futbola čempionu līgas grupu atlases turnīrā piedalās Eiropas spēcīgākās sieviešu futbola komandas, kas iepriekšējā sezonā izcīnījušas savas valsts čempiona titulu. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs 2013. gada valsts čempiones – Rīgas Futbola skolas sieviešu futbola komanda, treneres Karinas Šakurovas vadībā.

„Tas ir liels notikums Rīgas un visas Latvijas futbola dzīvē, jo šāda līmeņa sacensību rīkošana mūsu valstij tiek uzticēta pirmo reizi, kas, nenoliedzami, norāda, ka šī sporta veida attīstībai mūsu valstī ir pozitīva perspektīva. Par iespēju uzņemt Eiropas spēcīgākās sieviešu futbola komandas jāpateicas mūsu Rīgas Futbola skolas sieviešu komandai, kas izcīnīja tiesības piedalīties UEFA organizētajā sieviešu futbola čempionu līgas grupu atlases turnīrā. Turnīrs Rīgā notiek pateicoties gan spēlētājām, gan arī Latvijas Futbola federācijas un Rīgas domes veiksmīgai sadarbībai futbola attīstības jomā. Turklāt tas notiek zīmīgā laikā, tad, kad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, un mēs varam ikvienam interesentam parādīt, ka Latvijas galvaspilsēta ir ne vien kultūras notikumiem bagāta, bet arī sportiska”, gaidāmo notikumu raksturo Rīgas futbola attīstības patrons, šī pasākuma viens no organizatoriem – Vladimirs Žuks.

Izlozes rezultātā čempionu līgas grupu atlases turnīrā Rīgā spēlēs Futbola centra “Zürich Frauen” komanda no  Šveices, Futbola centra “Minsk” spēlētājas no Baltkrievijas, komanda “Konak Belediyspor” no Turcijas un Rīgas Futbola skolas komanda no Latvijas. Turnīra divas labākās  komandas iegūs tiesības turpināt cīņu Play-off turnīrā, kur startēs 64 labākās komandas no visas Eiropas.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 26708034, e-pasts: indra.vilde@riga.lv.

2014-07-21T11:29:23+03:00
Go to Top