Personāls2022-03-24T10:18:15+02:00

Personāls

Vladimirs Žuks
Vladimirs Žuks
Direktors
Talr.: +371 67474001
Pieņemšanas laiki: Pirmdiena: 12.00 – 16.00
E-pasts: vzuks3@edu.riga.lv
Imants Bleidelis
Imants Bleidelis
Struktūrvienības Futbola Centrs “Rīga” vadītājs
Talr.: +371 27212121
E-pasts: ibleidelis@edu.riga.lv
Regīna Majevska
Regīna Majevska
Direktora vietniece administratīvi – saimnieciskajā darbā
Talr.: +371 67474002
E-pasts: rmajevska@edu.riga.lv
Pavēls Kuriļonoks
Pavēls Kuriļonoks
Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā
Talr.: +371 26619089
E-pasts: pkurilonoks@edu.riga.lv
 Oksana Zandere
Oksana Zandere
Direktora vietniece izglītības jomā
Talr.: +371 67474004
E-pasts: ozandere@edu.riga.lv
Ieva Kirsone
Ieva Kirsone
Galvenais speciālists (Ekonomiste)
Talr.: +371 67474482
E-pasts: ievak@edu.riga.lv
Anžela Malova
Anžela Malova
Galvenais speciālists (Jurists)
Talr.: +371 67474481
E-pasts: amalova@edu.riga.lv
Biruta Skapsta
Biruta Skapsta
Lietvede
Talr.: +371 67474003
E-pasts: bskapsta@edu.riga.lv
Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
Izglītības metodiķis
Talr.: +371 29985251
E-pasts: dkohans@edu.riga.lv
Jaroslavs Zoricovs
Jaroslavs Zoricovs
Izglītības metodiķis
Talr.: +371 26720006
E-pasts: jzoricovs@edu.riga.lv
Karina Šakurova
Karina Šakurova
Izglītības metodiķis
Talr.: +371 27219446
E-pasts: ksakurova@edu.riga.lv
Agnese Sarkane
Agnese Sarkane
Izglītības metodiķis
Talr.: +371 29117533
E-pasts: asarkane@edu.riga.lv
Aleksandrs Iljins
Aleksandrs Iljins
Projektu vadītājs
Talr.: +371 29177385
E-pasts: ailjins10@edu.riga.lv
Oļegs Baibakovs
Oļegs Baibakovs
Projektu vadītājs
obaibakovs@edu.riga.lv
Vladislavs Fiošins
Vladislavs Fiošins
Sporta instruktors
Talr.: +371 26559523
E-pasts: vfiosins@edu.riga.lv
Valerijs Platoņenko
Valerijs Platoņenko
Sporta instruktors
Ilona Vasiļevska
Ilona Vasiļevska
Rēķinvede
E-pasts: ivasilevska7@edu.riga.lv
Jeļena Dmitrijeva
Jeļena Dmitrijeva
Ārste
Talr.: +371 26097571
E-pasts: jdmitrijeva@edu.riga.lv
Olga Kravčuka
Olga Kravčuka
Medmasa
Jeļena Golubeva
Jeļena Golubeva
Masiere
Viktorija Ivaņņikova
Viktorija Ivaņņikova
Fizioterapeite
Andrejs Šakurovs
Andrejs Šakurovs
Sporta kompleksa “Arkādija” vadītājs
Talr.: +371 67474005
E-pasts: asakurovs@edu.riga.lv
Olga Artamonova
Olga Artamonova
Sporta kompleksa “SK Arkādija” saimniecības pārzine
E-pasts: oartamonova@edu.riga.lv
Boriss Mihailovs
Boriss Mihailovs
Sporta kompleksa “Stāmerienas” vadītājs
Talr.: +371 26374444
E-pasts: bmihailovs3@edu.riga.lv
Inara Jurka
Inara Jurka
Sporta kompleksa “Stāmeriena” saimniecības pārzine
E-pasts: ijurka3@edu.riga.lv
Igors Troickis
Igors Troickis
Sporta kompleksa “Daugavgrīva” vadītājs
Talr.: +371 29624476
E-pasts: itroickis@edu.riga.lv
Tatjana Balovņeva
Tatjana Balovņeva
Sporta kompleksa “Daugavgrīva” saimniecības pārzine
E-pasts: tbalovneva@edu.riga.lv
Dežuranti
Dežuranti
Sporta kompleksa “Arkādija” dežuranti
Talr. +371 67474010
Uzvaras bulvāris 18 ,Rīga
e-adrese
e-adrese

Rekvizīti

Rīgas valstspilsētas pašvaldība
Reģ. Nr. 90011524360
Adrese: Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Banka: Luminor bank
SWIFT: RIKOLV2X
Konts: LV63RIKO0021000916071
RD iestāde: Rīgas Futbola skola
RD iestādes adrese: Uzvaras bulvāris 18, Rīga, LV-1048
RD iestādes kods: 2102380

Go to Top