Personāls2024-01-22T12:58:41+02:00

PERSONĀLS

Vladimirs Žuks
Vladimirs ŽuksDirektors
Talr.: +371 67474001
Pieņemšanas laiki: Pirmdiena: 12.00 – 16.00
E-pasts: vzuks3@edu.riga.lv
Regīna Majevska
Regīna MajevskaBiroja vadītāja
Talr.: +371 67474002
E-pasts: rmajevska@edu.riga.lv
Pāvels Kuriļonoks
Pāvels KuriļonoksDirektora vietnieks administratīvi - saimnieciskajā darbā
Talr.: +371 26619089
E-pasts: pkurilonoks@edu.riga.lv
Oksana Zandere
Oksana ZandereDirektora vietniece izglītības jomā
Talr.: +371 67474004
E-pasts: ozandere@edu.riga.lv
Ieva Kirsone
Ieva KirsoneGalvenais speciālists (Ekonomiste)
Talr.: +371 67474482
E-pasts: ievak@edu.riga.lv
Anžela Malova
Anžela MalovaGalvenais speciālists (Jurists)
Talr.: +371 67474481
E-pasts: amalova@edu.riga.lv
Biruta Skapsta
Biruta SkapstaLietvede
Talr.: +371 67474003
E-pasts: bskapsta@edu.riga.lv
Igors Stepanovs
Igors StepanovsIzglītības metodiķis
Talr.: +371 29106564
E-pasts: istepanovs@edu.riga.lv
Jaroslavs Zoricovs
Jaroslavs ZoricovsIzglītības metodiķis
Talr.: +371 26720006
E-pasts: jzoricovs@edu.riga.lv
Karina Šakurova
Karina ŠakurovaIzglītības metodiķis
Talr.: +371 27219446
E-pasts: ksakurova@edu.riga.lv
Agnese Sarkane
Agnese SarkaneIzglītības metodiķis
Talr.: +371 29117533
E-pasts: asarkane@edu.riga.lv
Aleksandrs Iljins
Aleksandrs IljinsProjektu vadītājs
Talr.: +371 29177385
E-pasts: ailjins10@edu.riga.lv
Rostislavs Davidenko
Rostislavs DavidenkoProjektu vadītājs
Talr.: +371 29787862
E-pasts: rdavidenko3@edu.riga.lv
Vladislavs Fiošins
Vladislavs FiošinsSporta instruktors
Talr.: +371 26559523
E-pasts: vfiosins@edu.riga.lv
Ilona Vasiļevska
Ilona VasiļevskaRēķinvede
E-pasts: ivasilevska7@edu.riga.lv
Jeļena Dmitrijeva
Jeļena DmitrijevaĀrste
Talr.: +371 26097571
E-pasts: jdmitrijeva@edu.riga.lv
Olga Kravčuka
Olga KravčukaMedmasa
Jeļena Golubeva
Jeļena GolubevaMasiere
Viktorija Ivaņņikova
Viktorija IvaņņikovaFizioterapeite
Andrejs Šakurovs
Andrejs ŠakurovsSporta bāzes “Arkādija” sporta zāles un laukuma pārzinis
Talr.: +371 67474005
E-pasts: asakurovs@edu.riga.lv
Olga Artamonova
Olga ArtamonovaSaimniecības vadītāja
E-pasts: oartamonova@edu.riga.lv
Boriss Mihailovs
Boriss MihailovsSporta bāzes “Stāmeriena” sporta zāles un laukuma pārzinis
Talr.: +371 26374444
E-pasts: bmihailovs3@edu.riga.lv
Igors Troickis
Igors TroickisSporta bāzes “Daugavgrīva” sporta zāles un laukuma pārzinis
Talr.: +371 29624476
E-pasts: itroickis@edu.riga.lv
Sergejs Malovs
Sergejs MalovsSporta bāzes “Krasts” sporta zāles un laukuma pārzinis
Talr.: +371 28334403
E-pasts: smalovs@edu.riga.lv
Guntars Indriksons
Guntars IndriksonsSporta bāzes “Jāņa Skredeļa stadions” sporta zāles un laukuma pārzinis
Talr.: +371 29478168
E-pasts: gindriksons4@edu.riga.lv
Dežuranti
DežurantiSporta kompleksa “Arkādija” dežuranti
Talr. +371 67474010
Uzvaras bulvāris 18 ,Rīga
Go to Top