Noslēdzies bērnu futbola turnīrs Rīga BUMBO! Rudenī

Noslēdzies bērnu futbola turnīrs Rīga BUMBO! Rudenī

Ar U-11 un U-12 vecuma grupas zēnu un meiteņu dalību aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās bērnu futbola turnīru sērija Rīga BUMBO! Rudenī.

Sestdien, 22. septembrī, 10 jauniešu komandas spēkiem mērojās Rīgas Centra sporta kvartālā un 11 gadīgo sportistu konkurencē stiprākie izrādījās FC Real PRO, 2. vietu ieņēma JDFS Alberts 2008 un bronzas medaļu – JFA Jelgava. Savukārt svētdien, 23.septembrī, NSB “Arkādija” azartiski sportoja U-12 vecuma grupas futbolisti, kur pārāki izrādījās FC Real PRO jaunie sportisti otrajā un trešajā vietā atstājot RFS un RFS-2 futbolistus.

Rīgas Futbola skola saka paldies ikvienam dalībniekam, atbalstītājam un trenerim par emocijām un sportot prieku, kuru mums izdevās radīt visiem kopā! Īpašs paldies projekta galvenajam partnerim – Rīgas brīvostai, turnīra atbalstītājiem  – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas domes Īpašuma departamentam , Latvijas Futbola federācijai un veikalu tīklam Sportland, kā arī RFS partneriem – Subway, Bella Latvija, Ķekavas Avots un Forum Auto.

Jāpiebilst, ka par spīti vēsajam laikam arī ziemas sezonā jaunie sportisti tiek aicināti piedalīties Rīga BUMBO! Ziemā futbola turnīrā. Spēles Elektrum Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas 3 vecuma grupās. Plašāk par ziemas turnīru: https://rigasfs.lv/riga-bumbo-ziema-2018/

Rīga BUMBO! Rudenī rezultātu tabulas: https://rigasfs.lv/riga-bumbo-rudeni-2018/

2018-09-25T15:55:10+03:00
Go to Top