No Klaipēdas ar bronzas godalgām.

No Klaipēdas ar bronzas godalgām.

No 3. līdz 4. augustam RFS 2003.dz.g. komanda trenera V.Vicehovska vadībā piedalījās starptautiskā turnīrā “Klaipēdas mēra kauss”. Uz turnīru atbrauca 8 komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas. Grupu turnīrā mūsu komandai pretī stājās Klaipedos FM 04, FA Siauliu un FM Tauras komandas. Savā grupā RFS komanda nospēlēja bez zaudējumiem, bet, diemžēl, pēc papildus rādītājiem neiekļuva finālā.

Rezultātā, spēle par trešo vietu un uzvara pēcspēles soda sitienos! No Klaipēdas atgriežamies ar godam nopelnītām bronzas medaļām!

Spēļu rezultāti:

Rīgas FS – Klaipedos FM 04 | 5:1

Rīgas FS – FA Siauliu | 1:1

Rīgas FS – FM Tauras | 2:0

Spēle par 3. vietu:

Rīgas FS – Klaipedos FM 03 | 2:2 (5:3)

Fināls:

FA Siauliu – Grodno | 3:0

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts mūsu Edvards Šipicins.

Viktors Vicehovskis – komandas galvenais treneris:

“Visas komandas, kas piedalījās turnīrā bija apmēram vienāda līmeņa. Kopumā par mūsu komandas spēli esmu apmierināts. Turnīrā ieraudzīju komandas attīstības virzību uz priekšu, daudzas idejas, kuras gribu aiznest līdz spēlētājiem, izdevās  realizēt laukumā, tas priecē. Gribu uzslavēt komandas uzbrukuma līniju, katrā spēlē tika veidoti daudzi vārtu gūšanas momenti.
Grūtos brīžos puiši spēja parādīt raksturu un neatlaidību. Pilnveidosim komandas spēli, cītīgāk jāstrādā pie uzbrukumu noslēguma”.

2017-08-08T09:43:35+03:00
Go to Top