Mūsu mērķis uzvara!

Mūsu mērķis uzvara!

Jau pavisam drīz startēs Sieviešu Futbola līga. Rīgas Futbola skolas komanda kļuvusi par SFL čempionvienību četrus gadus pēc kārtas. Mūsu otrā komanda pērn uzvarēja arī Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās.

Par 2017. gada sezonas SFL godalgām cīnīsies pēdējo gadu labākā komanda – Rīgas FS un iepriekšējo sezonu mūsu sīvākā konkurente FK Liepāja, kā arī pērnās sezonas bronzas medaļniece Riga United Ladies un jaunizveidotā komanda FK Spartaks Jūrmala/46.vsk. Četras komandas līdz oktobrim aizvadīs četru apļu turnīru.

Pirmā SFL spēle tiks aizvadīta 23. aprīlī Liepājā. Kur liepājnieces uzņems Rīgas FS komandu. Spēles sākums ir 14:00 un to tiešraidē varēs vērot Sportacentrs.com portālā.

Tikmēr Sieviešu futbola 1. līgas turnīrā otro sezonu pēc kārtas dalībnieku rindas papildinājušās par vienu komandu, līdz ar to 2017. gada sacensībās spēkiem mērosies desmit vienības. Čempionātā startēs pēdējo sezonu vadošā komanda Rīgas FS, pērnās sezonas vicečempione AFA Olaine un bronzas medaļniece BFC Daugavpils, kā arī Rēzeknes BJSS/SK Progress, Preiļu novada BJSS, FK Laidze/Talsu NSS, Rēzeknes novada BJSS un SK Imanta, kā arī sacensību jaunpienācējas no FK Iecava/FK Jelgava un SK Super Nova komandām.

Pirmais turnīra mačs, kas atklās Latvijas sieviešu futbola sacensību sezonu, notiks 21. aprīlī Daugavpilī, bet nākamās trīs spēles 23. aprīlī uzņems laukumi Rēzeknē, Jelgavā un Olainē. Mūsu komanda savu pirmo spēli aizvadīs 30. aprīlī  NSB “Arkādijā” plkst. 14:00 pret FK Laidze/Talsu NSS.

Novēlām mūsu abām komandām uzvarēt šīs sacensības un vēl reiz pierādīt ka sieviešu futbolā mēs esam labākie.

2017-04-21T10:30:44+03:00
Go to Top