Mazie piedalās BFK Salaspils vasaras kausā.

Mazie piedalās BFK Salaspils vasaras kausā.

Aizvadītajās brīvdienās visjaunākie Rīgas Futbola skolas audzēkņi (treneri V.Suraks un J.Zoricovs) piedalījās BFK Salaspils vasaras Kausā.

Vispirms, 17.jūnijā savu futbola meistarību atrādīja U-9 vecuma grupa. Turnīrs sākās ļoti neveiksmīgi, jo organizatori turnīra dienā iedeva citādāku spēļu grafiku un pirmo spēli līdz ar to sākām spēlēt mazākumā ar četriem laukuma spēlētājiem, nesagatavojušies. Spēlē puiši parādīja raksturu un cīņassparu radot lieliskas vārtu gūšanas iespējas, bet pretiniekiem paveicās realizēt visus trīs pretuzbrukumus. Kā arī visās trijās epizodēs rupji kļūdījās vārtsargs. Nākošās divas spēles tika zaudētas, bet ne bez cīņas, bija lieliskas iespējas gūt vārtus, tikai šoreiz nedaudz pievīla tehniskā meistarība. Pēdējās divas spēles tika nospēlētas neizšķirti, neskatoties uz to ka bumbas kontroles pārsvars bija mums, mēs nespējām realizēt 100% iespējas. Rezultātā astoņu komandu konkurencē 7.vieta.

Dienu vēlāk, 18.jūnijā, paši mazākie futbolisti jau daudz veiksmīgāk aizvadīja savu turnīru. Puiši demonstrēja lielisku spēli un neatlaidīgi cīnījās par katru bumbu. Visās spēlēs bija pārsvars pār pretiniekiem un bumba vairāk tika kontrolēta pretinieku laukuma pusē. Kopumā tika aizvadītās piecas spēles, četrās no tām puiši svinēja uzvaras. Vienīgā komanda, kuru neizdevās pārspēt bija Tukums, kurai piekāpāmies ar rezultātu 0:1. Līdz ar to otrā vieta kopvērtējumā.

Paldies jauniem futbolistiem par cīņas sparu un vecākiem par atbalstu!

2017-06-30T13:39:37+03:00
Go to Top