Lieliska mācību stunda pirms gaidāmajām svarīgākajām spēlēm

Lieliska mācību stunda pirms gaidāmajām svarīgākajām spēlēm

22.-24.07. Lietuvas pilsētā Šauļos norisinājās sieviešu futbola turnīrs – Amber cup, kur piedalījās arī Rīgas futbola skolas meitenes.

Sākotnēji turnīrā bija pieteiktas 5 komandas, bet dalību atteica Turcijas un Igaunijas komandas, kā galveno iemeslu minot, atbildīgu spēļu tuvošanos. Turnīrā piedalījās RFS, Lietuvas čempion komanda FK Gintra-Universitetas un Polijas otrā spēcīgākā komanda FK GKS Gornik Leczna.Spēcīgi pretinieki pirms gaidāmā svarīgā turnīra Bosnijā un Baltijas kausa.

Pirmo spēļu RFS aizvadīja ar Lietuvas komandu, kuras sastāvā spēlēja 5 leģionārus, kuras savu statusu arī apstiprināja ar pārliecinošu spēli. Šajā spēlē diemžēl piedzīvots zaudējums 1:4, vārtus izdevās gūt no standartsituācijas.

Nākamajā dienā pēcpusdienā tikās Polijas un Latvijas komandas, sāpīgs zaudējums 0:5, pārspēks laukumā bija manāms, bet rīdzinieces nebridi nenolaida galvas. Tika iegūta laba pieredze un šis turnīrs tiek uzskatīts kā lieliska mācību stunda pirms gaidāmajām svarīgākajām spēlēm šajā sezonā – Čempion līgas kvalifikācijai, tiks izanalizētas kļūdas un piestrādāts pie taktikas. Paldies mūsu meitenēm par cīņas sparu un neatlaidību.

Foto no  FK Gintra-Universiteta facebook.

2016-07-26T17:55:54+03:00
Go to Top