LFF laureāti.

LFF laureāti.

Pagājušajā nedēļā ar tradicionālo Latvijas Futbola federācijas (LFF) Laureātu vakaru, tika pielikts punkts 2017. gada futbola sezonai.

Uz atjaunotās VEF Kultūras pils skatuves tika pasniegtas balvas 25 dažādās nominācijās.

Par 2017. gada Latvijas labāko futbolisti, treneru un klubu pārstāvju vērtējumā saņemot vislielāko balsu skaitu, tika atzīta RFS komandas uzbrucēja Olga Ševcova, kura jau trešo reizi savā sportiskā karjerā tiek pie šī titula (iepriekš 2011. un 2013. gadā). Olga RFS sastāvā šogad palīdzēja savai komandai kļūt par Sieviešu futbola līgas pieckārtējām čempionēm un Latvijas kausa četrkārtējām ieguvējām. Tika atzīta par Sieviešu futbola līgas labāko uzbrucēju, kā arī iekļuvusi turnīra simboliskajā izlasē. Latvijas nacionālās izlases sastāvā uzvarēja Baltijas kausa izcīņā.

Savukārt, Noras Krevņevas-Baibakovas uzņemtā fotogrāfija, ar nosaukumu “Futbolistes reakcija laukumā” uzvarēja balsojumā par labāko futbola fotogrāfiju. Jāpiemin, ka fotogrāfija tika uzņemta šī gada vasarā, “Daugavgrīvas Kauss” spēļu laikā, kad RFS U-15 vecuma grupas  meitenes cīnījās par kausu.

 

Foto: Latvijas Futbola federācija

2017-12-24T10:25:37+02:00
Go to Top