Latvijas WU-19 izlasei noslēdzies EČ kvalifikācijas posms | 3.vieta grupā

Kā ziņots, Latvijas WU-19 izlase no 2. līdz 8. oktobrim galvenā trenera Viktora Vicehovska vadībā aizvadīja UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Komanda devās uz Vīni, lai par iekļūšanu Elites raundā cīnītos ar Krievijas, Maķedonijas un Austrijas komandām.

No RFS izlases sastāvā spēlēja sekojošas sportistes: D.Čubreviča, S.Ņesterova, L.Kuzmina, J.Koha, V.Zaičikova, S.Fūrmane un I.Krasnova.

Pirmā kvalifikācijas turnīra spēle rezultējās ar 0:4 Krievijas izlases labā, savukārt otro spēli latvietes aizvadīja cīņā ar mājiniecēm, rezultātā atzīstot Austrijas vienaudžu pārākumu (3:1), ar vienīgo vārtu guvumu šajā spēlē izcēlās RFS sportiste Ieva Krasnova. Noslēdzošajā spēlē pret Melnkalni izlases kapteine K.Miķelsone spēles 50. minūtē guva vārtus un izvirzīja mūsu komandu vadībā, taču otrā puslaika kompensācijas laikā tomēr pretiniecēm izdevās gūt vārtus uz noslēgt spēli ar neizšķirtu 1:1.