Kontakti

Kontakti2020-09-17T15:27:43+03:00

Personāls

Vladimirs Žuks
Vladimirs Žuks
Direktors
Talr.: +371 67474001
Pieņemšanas laiki: Pirmdiena: 12.00 – 16.00
E-pasts: vzuks3@edu.riga.lv
Regīna Majevska
Regīna Majevska
Direktora vietniece administratīvi – saimnieciskajā darbā
Talr.: +371 67474002
E-pasts: rmajevska@edu.riga.lv
Vladislavs Fiošins
Vladislavs Fiošins
Sporta instruktors
Talr.: +371 26559523
E-pasts: vfiosins@edu.riga.lv
Igors Stepanovs
Igors Stepanovs
Struktūrvienības vadītājs
Talr.: +371 29106564
E-pasts: istepanovs@edu.riga.lv
Imants Bleidelis
Imants Bleidelis
Struktūrvienības Futbola Centrs “Rīga” vadītājs
Talr.: +371 27212121
E-pasts: ibleidelis@edu.riga.lv
Karina Šakurova
Karina Šakurova
Struktūrvienības vadītāja
Talr.: +371 27219446
E-pasts: ksakurova@edu.riga.lv
 Oksana Zandere
Oksana Zandere
Direktora vietniece izglītības jomā
Talr.: +371 67474004
E-pasts: ozandere@edu.riga.lv
Jeļena Dmitrijeva
Jeļena Dmitrijeva
Ārste
Talr.: +371 26097571
E-pasts: jdmitrijeva@edu.riga.lv
Andrejs Šakurovs
Andrejs Šakurovs
Talr.: +371 67474005
Sporta kompleksa “Arkādija” vadītājs
E-pasts: asakurovs@edu.riga.lv
Pavēls Kuriļonoks
Pavēls Kuriļonoks
Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā
Talr.: +371 26619089
E-pasts: pkurilonoks@edu.riga.lv
Aija Jalinska
Aija Jalinska
Sporta instruktors
Talr.: +371 29335444
E-pasts: ajalinska@edu.riga.lv
Aleksandrs Iljins
Aleksandrs Iljins
Projektu vadītājs
Talr.: +371 29177385
E-pasts: ailjins10@edu.riga.lv
Ieva Kirsone
Ieva Kirsone
Galvenais speciālists (Ekonomiste)
Talr.: +371 67474006
E-pasts: ievak@edu.riga.lv
Biruta Skapsta
Biruta Skapsta
Lietvede
Talr.: +371 67474003
E-pasts: bskapsta@edu.riga.lv
Boriss Mihailovs
Boriss Mihailovs
Talr.: +371 26374444
Sporta kompleksa “Stāmerienas ielā 8” vadītājs
E-pasts: bmihailovs3@edu.riga.lv
Anžela Malova
Anžela Malova
Anžela Malova
Galvenais speciālists (Jurists)
Talr.: +371 29862046
E-pasts: amalova@edu.riga.lv
Ilona Vasiļevska
Ilona Vasiļevska
Rēķinvede
E-pasts: ivasilevska7@edu.riga.lv
Igors Troickis
Igors Troickis
Igors Troickis
Talr.: +371 29624476
Sporta kompleksa “Daugavgrīvas stadions” vadītājs
E-pasts: itroickis@edu.riga.lv
Dežuranti
Dežuranti
Sporta kompleksa “Arkādija” dežuranti
Talr. +371 67474010
Uzvaras bulvāris 18 ,Rīga

Rekvizīti

Rīgas pilsētas pašvaldība
Reģ. Nr. 90011524360
Adrese: Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Banka: Luminor bank
SWIFT: RIKOLV2X
Konts: LV63RIKO0021000916071
RD iestāde: Rīgas Futbola skola
RD iestādes adrese: Uzvaras bulvāris 18, Rīga, LV-1048
RD iestādes kods: 2102380

Go to Top