Jaunā bērnu un sporta kompleksa Rīgā svinīgā atklāšana!

Jaunā bērnu un sporta kompleksa Rīgā svinīgā atklāšana!

Sestdien, 16 septembrī notika bērnu un sporta kompleksa atklāšana Barona ielā. Šis laukums četru hektāru platībā sola jautrību jebkura vecuma bērniem. Kur futbols, tur RFS un arī šis atklāšanas pasākums neiztika bez RFS līdzdalības.

RFS spēlētāji sadarbībā ar Rīgas Futbola skolas sieviešu komandas spēlētājām un jauniešiem no akadēmijas rūpējās par bērnu ar īpašām vajadzībām labsajūtu, tajā pašā laikā kaut nedaudz iepazīstinot bērnus ar futbolu. Bērniem bija iespējas gan sist pa vārtiem, gan dot piespēles, gan izpildīt dažādus ar fizisko sagatavotību saistītus uzdevumus.

Pasākuma otrajā daļā bērniem pievienojās arī Rīgas Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un noslēgumā neiztika arī bez apbalvošanas, katram bērnam tiekot pie kāda ar RFS vai futbolu saistīta aksesuāra no mūsu atbalstītajiem “LNK Group” un “Bella”.

Pasākums uzlādēja un pozitīvas emocijas radīja ne tikai pašiem bērniem, bet arī iesaistītajiem futbolistiem un organizatoriem. Tas vēlreiz pierāda, ka prieku mēs radām paši. Un kāpēc to nedarīt bērnu un sporta kompleksā Barona ielā? Vai futbola laukumā un tribīnēs?

Informāciju sagatavoja RFS

2017-09-17T09:26:04+03:00
Go to Top