J. Skredelis, par Rīgas FS 1.līgas komandas mērķiem 2015.gada sezonai

J. Skredelis, par Rīgas FS 1.līgas komandas mērķiem 2015.gada sezonai

  1. Kā komanda gatavojās 2015.gada sezonai

Jebkuram trenerim jebkuras līgas komandā vienmēr pietrūkst laika. It kā, no sākuma skatoties, sagatavošanās posms ir garš, bet, kad sākas gatavošanās, čempionāta sākums atskrien ļoti ātri, un treneris saka: „Johaidī, vēl pāris nedēļas būtu noderējušas!” Tā ka vienmēr trūkst laika, lai varētu izdarīt maksimumu. Katrs taču šodien grib dzīvot labāk nekā vakar, un rīt labāk nekā šodien, vai ne? Un tas vienmēr prasa darbu, bet darbs prasa laiku. Tas tā – ievadam.

Principā komanda gatavojās sezonai normāli, komanda aizbrauca uz divām nometnēm/turnīriem Palangā un Valmierā. Palangā mēs turnīru vinnējām, bet Valmierā finālā zaudējām mājiniekiem ar 0:2. Aizvadījām arī dažas spēles Rīgā. Visu, ko neesam paguvuši izdarīt, paveiksim sezonas laikā – citu variantu nav. Pilnveidoties vienmēr ir iespēja.

Sastāvā lielu izmaiņu nav. Esam uzlabojuši pagājušā gada vājo vietu – vārtsarga pozīciju. No „Jūrmalas” atnācis Kristaps Dzelme. Viņš būs viens no komandas balstiem, kas dos stabilāku spēli – vismaz aizsardzībā. Kļūdās visu pozīciju spēlētāji, bet, ja kļūdās vārtsargs, tad ir nepatikšanas. Pārējie pienākušie ir 97.gadi no mūsu futbola skolas jauniešu komandas – Prokofjevs, Grjaznovs, Osipovs un vēl vesela virkne, kurus pārbaudām un ar kuriem saistām cerības ja ne šodien vai rīt, tad vismaz parīt. Atnāca vēl daži no pagājušā gada Rīgas „Daugavas” un „Jūrmalas”, komandām, kuru vairs nav – visus, kuri prasījās pie mums, mēs neņēmām, bet vienam otram esam devuši iespēju, teiksim, patrenēties un, ja viņiem būs kāds piedāvājums kaut kur citur, mēs viņus neturēsim.

  1. Kāds būs Rīgas FS komandas galvenais mērķis 2015.gada sezonā

Galvenais mērķis ir dot iespējas jaunajiem spēlētājiem spēlēt un celt savu meistarību – runāju par trenera Vladimira Beļajeva U-18, U-19 komandu, kas mums ir. Tur ir diezgan normāli puiši. Ja paskatāmies uz vēl jaunākiem puišiem, tad saku tā – ja spēlēs labi, tad gan jau LFF atbildīgie cilvēki tabulā atbilstoši padarītajam darbam tevi ieliks. Skaidrs, ka visām RFS komandām, arī 1.līgā, ir savi uzdevumi un nevar teikt „Spēlējiet kā gribat un kā sanāk”. Vienmēr jācenšas vinnēt visu, ko vari. 1.līgas komandai jācenšas būt augstāk nekā pērn, kad tika ieņemta 5.vieta – šogad jaunie puiši tomēr kļuvuši par gadu vecāki, ir nākusi klāt pieredze, ir jauns treneris Popkovs, kurš arī ir pieredzējis un kurš pēc sava rakstura ir tāds, kurš vienmēr grib uzvarēt.

  1. Kuri klubi, Jūsuprāt, 2015.gadā būs 1.līgas favorīti – pretendenti uz zelta medaļām?

Vadošās komandas, domāju, būs tās pašas, kas pagājušajā gadā, ko redzam pēc 1.kārtas rezultātiem

[saruna notika šodien – aut.] – tā ir „Rēzekne”, „Valmiera”, „1625 Liepāja”, tagad ir arī jaunā komanda „Caramba/Dinamo”, kas uzvarēja 1.spēli, tāpat JDFS „Alberts” uzvarēja. Domāju, šīs te komandas arī būs – kā sadalīs vietas, tas ir cits jautājums.

Uz ko varam pretendēt mēs, principā skatīsimies pēc 1.riņķa, jo šobrīd nevar droši pateikt, kā kopumā izskatīsies jaunā komanda „Caramba/Dinamo”, cik nopietni ir gatava „Valmiera” ar „Rēzekni”. No ģeogrāfijas viedokļa nebūtu slikti, ja augstāko līgu papildinātu Valmiera un Rēzekne. Taču arī par Rīgu var runāt – tai šobrīd ir vairs tikai divas komandas Virslīgā, „Skonto” un „Metta”/LU. Tā kā Rīga ir puse no Latvijas, tad Rīgā varētu būt vēl kāda komanda. Centīsimies, redzēsim, kā būs tālāk.

Informācija: www.sportacentrs.com

2016-12-10T09:00:59+02:00
Go to Top