Intervija ar Rīgas FS uzbrucēju Alekseju Rosoha

Intervija ar Rīgas FS uzbrucēju Alekseju Rosoha

Rīgas Futbola skolas uzbrucējs Aleksejs Rosoha tika atzīts par 2015.gada komanda.lv 1.līgas čempionāta, jūlija mēneša labāko spēlētāju, un ir līderis balsojumā par augusta mēneša labāka spēlētāja titulu.

Kad un kā tu esi sācis futbolista gaitas?

Mani vecāki ir izbijuši sportisti, precīzāk vieglatlēti, tāpēc diezgan loģiski, ka viņi vēlējas, lai es turpinu šo tradīciju, bet es vienmēr vēlējos spēlēt futbolu. Divpadsmit gadu vecumā man beidzot izdevās pierunāt vecākus trenēties futbolā. Tā rezultātā es nonācu pie tā brīža Rīgas Futbola skolas trenera Aleksandra Dorofejeva. Tātad var teikt, ka esmu uzticīgs Rīgas Futbola skolai kopš bērnības.

Kad tu sāki spēlēt Rīgas Futbola skolas 1.līgas komandā?

Uz 1.līgas komandu mani uzaicināja pirms 3 gadiem, treneris Sergejs Semjonovs. Es biju viens no jaunākajiem spēlētājiem. Neskatoties uz to, treneris man uzticējās un deva daudz spēles laika.

Kāds ir tavs iespaids par 2015.gada Rīgas Futbola skolas 1.līgas komandu?

Gada sākumā pie komandas stūres stājies valstī pazīstams un ļoti pieredzējis treneris Jurijs Popkovs. Šis treneris ir ļoti ambiciozs un komandai izvirza tikai visaugstākos mērķus. Starpsezonas laikā treneru kolektīvām ir izdevies izveidot spēcīgu un stabilu komandu, iekļaujot komandā arī jaunos futbolistus. Komandai ir pievienojušies vairāki spēlētāji no Rīgas Futbola skolas U-18 komandas, kas spēja sevi pierādīt un izcīnīt vietu starta sastāvā.

Mums ir izveidojies īsts kolektīvs. Šogad jau nācās sastapties ar vairākām grūtībām, kuras kopā ar komandu veiksmīgi pārvarējām un vēl joprojām cīnāmies par 2015.gada 1.līgas zelta medaļām.

Kādi mērķi tika izvirzīti 2015.gada sezonai?

Šobrīd mums ir tikai viens mērķis, tā ir 1.vieta un jebkurš cits rezultāts tiks uztverts kā zaudējums. Mēs vēlamies uzvarēt katrā spēlē un sniegt skatītājiem baudāmu spēli, kas mums arī brīžiem padodas.

Es vēlot būt maksimāli noderīgs komandai un gūt pēc iespējas vairāk vārtus, lai kļūtu par turnīra labāko snaiperi.

Vai ir pārliecība, ka komandai ir pa spēkam iekļūt 2016.gada Virslīgā?

Ja tādas pārliecības nebūtu, tad nebūtu nemaz jāsāk čempionāts! Man bija vairāki piedāvājumi pievienoties citiem futbola klubiem ziemā, bet nolēmu palikt Rīgas Futbola skolā un cīnīties par Virslīgu ar savu dzimto komandu.

Esmu pārliecināts, ka ar šo komandu mēs varam godam spēlēt Virslīgā. Ja tas tā notiks, tad strādāsim ar vēl lielāku atdevi, lai būtu konkurētspējīgi mūsu valsts augstāka līmeņa sacensībās.

2016-12-10T09:00:58+02:00
Go to Top