Inovācijas RFS ikdienā |  YoPlayDo

Inovācijas RFS ikdienā |  YoPlayDo

Jauns mācību gads ienes jaunas vēsmas arī Rīgas Futbola skolā, sākot no Septembra RFS tiks ievesta programmatūra  jeb elektroniskais futbola asistents YoPlayDo, kas būs kā palīgs treneriem ikdienas darbos, ar tā palīdzību tiks veikta spēlētāju datu un statistikas uzskaite, treniņu organizēšana, veidots notikumu kalendārs un veiktas citas nozīmīgas darbības.

“Lielais futbols sākas no bērniem. Mēs uzskatām, ka detalizētas statistikas uzturēšana veido pamatus lielajam futbolam un pilnvērtīgs spēlētāja iespēju novērtējums rada veselīgu konkurenci – šīs lietas palīdz popularizēt futbola spēli kopumā, kā arī veicina bērnu vēlmi nodarboties ar futbolu, attīstot arī pieaugušo futbola nākotni ” tā par sevi stāsta YoPlayDo veidotāji.

Ar programmatūru futbola skolas administrācija ir iepazinusies pus gada garumā un šobrīd, novērtējot YoPlayDo sniegtās priekšrocības, esam gatavi ar to iepazīstināt skolas trenerus un ieviest jauno kārtību futbola skolas ikdienā kā palīgu un atbalstu skolas un audzēkņu attīstībai.

2018-08-31T20:30:00+03:00
Go to Top