FC Flora (EST) vs Rīgas Futbola skola | 3:0 | BWFL

Aizvadītajā nedēļās nogalē, 15.jūijā, Baltijas Sieviešu futbola līgas (BWFL) ietvaros RFS sieviešu komanda izbraukumā aizvadīja spēli pret Igaunijas spēcīgāko komandu FC Flora. Spēle rezultējās ar 3:0 pretinieku labā.

Pirmos divus vārtus Igaunietēm izdevās gūt ar minūtes intervālu, spēles 20 minūtē izpildot precīzu sitienu ar galvu bumbu RFS vārtos raidīja FC Flora spēlētāja Katrina Loo, otros vārtus 21.minūtē guva Lisette Tammik pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 2:0 mājinieku komandas labā. Otrais puslaiks RFS meitenēm iesākās ar vēl vienu vārtu zaudējumu, kad spēles 50. minūtē nekļūdīgi bumbu vārtos raidīja Katrina Loo.

Šobrīd RFS turnīra kopvērtējuma tabulā ieņem 5. vietu. Nākamā spēle Baltijas Sieviešu futbola līgā mūsu komandai paredzētā 27.jūlijā, NSB Arkādijā, kur meitenes spēkiem mērosies ar Lietuvas FK Gintra Universitetas.

2018-07-16T14:52:00+03:00