Četrkārtējo Latvijas čempionu ceļš uz jaunām virsotnēm un panākumiem.

Četrkārtējo Latvijas čempionu ceļš uz jaunām virsotnēm un panākumiem.

2016. gadu RFS meitenes iesāka ar godalgotam vietām telpu futbola čempionātā – 2. un 3. vieta, vienīgā komanda, kura varēja kāpt uz augstākā pjedestāla pakāpiena, bija Liepājas komanda. Iespējamas, tieši šis zaudējums motivēja komandu visvairāk, rūpīga gatavošanās sezonas sākumam.
Sieviešu līgā katra komanda 3 reiz spēlē ar katru, tas nozīmē trīs tikšanās reizes ar sīvākajiem pretiniekiem un lielākajiem pāri-parītajiem – FK Liepāja komandu.
Svarīgākajā pirmajā spēlē pārliecinoša uzvara 4-0, otra spēlē 2-0 un pēdējā mačā Liepājai beidzot izdodas uzlauzt Marijas Ibragimovas cietoksni (11 m.), bet meitenes tapāt guva pārliecinošu uzvaru 3-1, un kļuva par četrkārtējām čempionēm savlaicīgi.
Pašlaik RFS meitenes ir Palanga. Gatavojas čempion līgas turnīram, kas norisināsies Bosnijā un Hercegovinā. Grupa tiksimies ar komandām no Ukrainas, Izraēlas, Bosnijas un Hercegovinas.
Meitenes gatavojas un pārliecinājās par saviem spēkiem. Ar skatītāju atbalstu RFS meitenes spēs izdarīt vēl vairāk, tāpēc sekosim līdzi šim turnīram, kurš norisināsies no 22-29. augustam Bosnija un Hercegovinā un turēsim īkšķus par viņām, kuras nes RFS un Latvijas vārdu pasaulē un pārraksta sieviešu futbola vēsturi.

2016-08-15T19:37:51+03:00
Go to Top