Bumbojam Purvciemā un Pļavniekos!

Bumbojam Purvciemā un Pļavniekos!

Sestdien – 06.05.2017. un svētdien 07.05.2017. notika vēl divi “Rīga BUMBO!” turnīri. Rīgas Klasiskās ģimnāzijas futbola laukumā sestdien bumboja desmit gadus jaunie futbolisti (2007.dz.g.). Diezgan pārliecinoši pirmo vietu ieņēma “Rīgas FS” baltā komanda (treneris D.Kohans) apspēlējot finālā ar rezultātu 5:0 “AFA Olaine”. Saspringta cīņa notika par bronzas medaļām. Tikai ar rezultātu 1:0 “FS Daugava” bija pārāka par “Futbola Parks” futbolistiem. Rīgas Futbola skolu turnīrā pārstāvēja arī treneru J.Zoricova un V.Suraka komandas.

Svētdien Rīgas 84. vidusskolas sporta kompleksā spēlēja deviņu gadu jaunie zēni un meitenes (2008.dz.g.). Jā, meitenes! Viena “Rīgas FS” meiteņu komanda (treneres O.Žmaka un T.Šalimova), kura startēja kopa ar zēniem un jāsaka, ka izskatījās diezgan cienīgi. Organizatori sen pieņēma lēmumu, ka tik jauniem futbolistiem rezultāts pagaidām nav galvenais, tāpēc šajā turnīra vietas netika sadalītas un visi dalībnieki tika apbalvoti ar piemiņas medaļām.

Šoreiz “Rīga BUMBO!” uzvarētājus un dalībniekus apbalvot un pasniegt futbola bumbu komplektus ieradās viens no turnīra atbalstītajiem – “Subway” franšīzes uzņēmuma SIA “SUB Latvia” valdes loceklis Timofejs Kočkins un Latvijas Nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs.

Sacensības “Rīga BUMBO!” organizē Rīgas Futbola skola ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Rīgas domes Īpašuma departamenta, LNK Group, Sportland, Subway, Ķekavas Avots, Rīgas brīvostas un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu.

2017-05-09T10:41:38+03:00
Go to Top