Arī paši jaunākie futbolisti gūst pieredzi “Salaspils Cup” turnīros

Arī paši jaunākie futbolisti gūst pieredzi “Salaspils Cup” turnīros

Vispirms, 18.martā spēkiem mērojās  paši jaunākie, 2010. gadā dzimušie futbolisti (treneris V.Suraks). Pēc trenera vārdiem,  turnīrs bija loti grūts, jo dažādu iemeslu dēļ puišiem bija jāspēlē visās spēlēs  bez maiņām, bet pirmo spēli komanda aizvadīja mazākumā.  Neskatoties uz to komanda godam cīnījās un arī mazākumā spēja izveidot uzbrukumus. Otro spēli komanda zaudēja pieļaujot rupjas kļūdas savā aizsardzības zonā. Trešajā un ceturtajā apakšgrupas spēlē puiši bija fiziski noguruši un nespēja izskriet līdzi pretiniekiem kā rezultātā tika zaudētas abas spēles. Spēlē par 9-10 vietu spēles sākumā bijām iedzinējos bet spēles izskaņā rezultātu puiši spēja izlīdzināt un pēdējā uzbrukumā no uzvaras šķīra vārtu pārliktnis, kad pēc pretinieku kļūdas aizsardzībā, bumba tika raidīta vārtu rāmī. Rezultātā dalītā 9.-10. vieta.

Spēļu rezultāti: RFS – SPARTAK (0:7) RFS – RRAKARI (1:4) RFS – NIKARS (0:5) RFS – LIEPĀJA1 (0:6) RFS – LIEPĀJA2 (2:2).

Dienu vēlāk, 19.martā savu meistarību varēja parādīt 2009.g.dzimušie futbolisti (treneris V.Suraks).

Turnīrs iesākās viegli, ar divām pārliecinošām uzvarām. Trešā spēle bija salīdzinoši grūta, bija daudz momentu pie pretinieku vārtiem, kuri netika realizēti, jo šoreiz pretiniekiem veicās vairāk nekā mums. Piekāpāmies Salaspils komandai pašā spēles noslēgumā, kad kļūdījās kreisais aizsargs, nespēdams izspēlēt bumbu uz uzbrucējiem, no savas aizsardzības zonas. Pēdējā grupas spēlē nospēlējām 2:2 pret Lietuvas komandu, pašā spēles izskaņā atspēlējot vienus vārtus (izspēlējot stūra sitienu), izbēgām no zaudējuma un grupā palikām otrajā vietā. Spēlē par 3. vietu pret otru Lietuvas komandu pamatlaikā 2:2 piekāpāmies pēcspēles soda sitienos 2:3, kur pretiniekus divreiz glāba vārtu stabs.

Spēļu rezultāti: RFS – JFA JELGAVA (13:0) RFS – AFA OLAINE (8:0) RFS – BFK SALASPILS (2:3) RFS – TAURAS A (2:2) RFS-TAURAS B (2:3)

Kopumā turnīrs aizvadīts bija ļoti labi, puišiem pietrūka veiksmes, un viena rupja kļūda grupu spēlē liedza spēlēt finālā par pirmo vietu.

Rezultātā godam izcīnīta 4.vieta 10 komandu konkurencē.

Paldies puišiem par cīņas sparu un veiksmi turpmāk!

2017-03-21T18:58:16+02:00
Go to Top