Ar 9 un 10 gadus jaunajiem futbolistiem aizvadīts Rīga BUMBO! Rudenī turnīra posms

Ar 9 un 10 gadus jaunajiem futbolistiem aizvadīts Rīga BUMBO! Rudenī turnīra posms

No 15. līdz 16. septembrim Rīgā tika aizvadīta otrā nedēļas nogale Rīga BUMBO! Rudens turnīrā. Šoreiz vienuviet pulcējās un sacensību garu izbaudīja 9 un 10 gadus jaunie futbolisti.

Sestdien Rīgas 96. vidusskolā Rudens sezonas Rīga BUMBO! turnīru aizvadīja U-9 vecuma grupas sportisti, kuriem bija iespēja ne viens pavadīt dienu aizrautīgās futbola spēlēs, bet arī apskatīt un iepazīt Imantā nesen atklāto sporta un aktīvās atpūtas laukumu. U-9 ir vecuma grupa, kurā par godalgotām vietām sportisti vēl nesacenšas – pāri visam uzvar draudzība un spēlēt prieks. Sacensību noslēgumā ar iedvesmojošiem vārdiem un piemiņas medaļām jaunos sportistus apbalvoja Rīgas domes deputāts, bijušais kanoe airētājs  un daudzkārtējs olimpisko spēļu dalībnieks Jefimijs Kļementjevs.

Savukārt svētdienā Rīgas Juglas vidusskolas sporta laukumu piepildīja U-10 jaunie futbolisti ar 9 zēnu un 1 meiteņu komandu. Visas dienas garumā jaunieši cīnījās par uzvaras kausu, kā rezultātā pirmajā vietā ierindojās Real PRO komanda, aiz kuriem FS LEEVON jaunieši un godpilno 3. vietu ieņēma Rīgas Futbola skolas sportisti.

Rīga BUMBO! ir viens no retajiem turnīriem, kur dalības maksa netiek piemērota, par ko lielu paldies sakām projekta galvenajiem atbalstītājiem – Rīgas brīvostai, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas domes Īpašuma departamentam , Latvijas Futbola federācijai un veikalu tīklam Sportland, kā arī RFS partneriem – Subway, Bella Latvija, Ķekavas Avots, Forum Auto un Greencarrier.

Spēļu kalendārs un rezultātu tabulas: https://rigasfs.lv/riga-bumbo-rudeni-2018/

2018-09-17T13:17:13+03:00
Go to Top