Amber cup ir noslēdzies.

Amber cup ir noslēdzies.

No 28.-30.07. Lietuvā tika aizvadīts starptautisks sieviešu futbola turnīrs – Amber cup, kurā piedalījās arī mūsu čempionvienība RFS, kā arī Lietuvas čempiones FC “Gintra-Universitetas”, Igaunijas “Pärnu Jalgpalliklubi” un Polijas viena no spēcīgākajām komandām – “GKS Gornik”. Mūsu meitenēm lielisks sniegums – 2.vieta, apspēlētas abas kaimiņvalstu komandas.

Pirmajā spēlē RFS komanda tikās ar spēcīgo “GKS Gornik”, kurā tika piedzīvots bezierunu zaudējums 0:5, jāatzīmē, ka šī komanda pārliecinoši apspēlēja arī igaunietes 6:0 un lietuvietes 3:1, kļūstot par Amber cup uzvarētājām.
Otrajā spēlē mūsu meitenes tikās ar mājiniecēm – FC “Gintra-Universitetas”, sīvā cīņā tika gūta uzvara ar rezultātu 4:3.
Arī trešajā noslēdzošajā dienā, spēlē par 2.vietu pret “Pärnu Jalgpalliklubi” – mūsu gaidāmo pretinieku UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā, rezultāts uz tablo bija iespaidīgs 5:2 par labu RFS meitenēm.
Jāatzīmē, ka mūsu komandā trūka vairākas pamatsastāva spēlētājas, kā arī turnīra laikā tika gūtas nepatīkamas traumas. Viena no nacionālās izlases līderēm Sandra Voitāne, diemžēl nevarēs palīdzēt cīņā par Baltijas kausu, kas šonedēļ norisināsies Lietuvā. Ceram uz ātru atveseļošanos! Lielisku sniegumu parādīja 1.līgas spēlētājas Diāna Suvitra, Līna Kuzmina, Olga Timofejeva, Ieva Krasnova. Milzīga pieredze priekš viņām tika augsta līmeņa turnīrā, kā arī labs pastiprinājums mūsu virslīgas komandai – gūti vārti un nopelnīts 11m soda sitiens.
Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta – aizsardze Anna Krūmiņa. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Renāte Fedotova (5).
Paldies mūsu meitenēm par parādīto sniegumu un novēlam veiksmi gan Baltijas kausa izcīņā, gan UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā!

1. “GKS Gornik”
2. “Rīgas Futbola skola”
3. “Pärnu Jalgpalliklubi”
4. FC “Gintra-Universitetas”

RFS komandā vārtus guva:
Renāte Fedotova (5)
Olga Ševcova (2)
Elīza Spruntule (1)
Līna Kuzmina (1)

2017-07-31T08:48:01+03:00
Go to Top