Aizvadīts jau par tradicionālo kļuvušais “ Daugavgrīvas kauss”.

Aizvadīts jau par tradicionālo kļuvušais “ Daugavgrīvas kauss”.

Šodien, 21. jūnijā Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas futbola laukumā tika aizvadīts jau par tradicionālo kļuvušais “ Daugavgrīvas kauss”, turnīrs futbolā meitenēm “. Jau trešo gadu pēc kārtas turnīru organizē Rīgas Futbola skola sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju.

Futbola turnīrs 8:8, 2002. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm pulcēja komandas no  Latvijas: AFA Olaine, FK Baltika, SK Babīte, FK Iecava, Rīgas Futbola skola, FS Metta/OSC  un Rēzeknes BJSS, kā arī otro gadu pēc kārtas turnīrā piedalās  futbolistes no JK Parnu kluba (Igaunija).

Komandas aizvadīja spēles divās apakšgrupās, kur cīnījās par iespēju spēlēt pusfinālā.

Pēc grupu spēlēm, par godalgotām vietām turpināja spēlēt FK Iecava, JK Parnu, Rēzeknes BJSS un Rīgas Futbola skolas jaunās futbolistes. Vietu finālā spraigā duelī izcīnīja JK Parnu, kas pēcspēles soda sitienos vinnēja FK Iecava (2:0) un Rēzeknes BJSS, kas ar 1:0 uzvarēja Rīgas Futbola skolu.

Spēles par turnīra godalgotām vietām norisinājās jau stiprā lietus laikā, kas netraucēja Rīgas Futbola skolas meitenēm līdzīgā cīņā uzvarēt FK Iecava (2:0) un izcīnīt bronzas medaļas.

Cīņa par 1. vietu izvērtās dramatiska, jo otro gadu pēc kārtas zelta liktenis tika izšķirts pēcspēles soda sitienos. Meistarīgākās un veiksmīgākas izrādījās Rēzeknes BJSS jaunas futbolistes, kas ar 2:1 uzvarēja JK Parnu meitenes un svinēja uzvaru visā turnīrā.

Turnīra rezultāti: 1. vieta- Rēzeknes BJSS, 2. vieta- JK Parnu, 3. vieta- Rīgas Futbola skola, 4. vieta- FK Iecava, 5. vieta- FS Metta/OSC, 6. vieta- AFA Olaine, 7. vieta- FK Baltika, 8. vieta- SK Babīte.

Komandu labākās spēlētājas: Rēzeknes BJSS- Kristiāna Rancāne, JK Parnu- Jennifer Ristimets, Rīgas Futbola skola- Ērika Gricijenko, FK Iecava- Emīlija Druviņa, FS Metta/OSC- Fanija Mežecka, AFA Olaine- Alina Mihailova, FK Baltika- Aleksandra Ladnova, SK Babīte- Madara Blome.

2016-06-21T22:31:03+03:00
Go to Top