Aicinām pieteikties RFS virtuālā futbola turnīram FIFA19

Aicinām pieteikties RFS virtuālā futbola turnīram FIFA19

Futbola sezona tuvojas izskaņai, taču īsti futbola entuziasti vienmēr rod iespēju izjust spēles emocijas, viens no veidiem, kuru neizejot no telpām iespējams īstenot – ērtā krēslā sēžot virtuāli izspēlēt futbola stratēģijas jaunajā FIFA19.

Svētdien, 21. oktobrī, no plkst. 13:00 Rīgas Futbola skola kopā ar veikalu Evelatus aicina ikvienu spēlēt gribētāju pievienoties virtuālajam futbolam un aizvadīt dienu azartiskā gaisotnē.

Vietu skaits turnīrā ir ierobežots – vien 32 spēlētāji un Tu vari būt viens no tiem, tādēļ nekavējies un aizpildi pieteikuma anketu šeit. Pieteikumus gaidīsim līdz 16.oktobrim.

Pēc turnīra izspēles ikvienam klātesošajam būs iespēja prieka pēc uzspēlēt FIFA19 savā starpā vai ar mūsu viesiem – RFS pirmās komandas spēlētājiem un RFS sieviešu komandu, kas arī turnīra ietvaros aizvadīs spēles viens pret otru, kā arī sacentīsies ar pārējiem turnīra dalībniekiem. Būs iespēja uzņemt foto kopā ar virslīgas spēlētājiem un saņemt RFS pirmās komandas autogrāfus.

Gaidīsim ikdienu interesentu 21. oktobrī plkst. 13:00 Rīgas Futbola skolas vingrošanas zālē (Uzvaras bulvāris 18)! Neaizmirsti pieteikties!

Spēles iestatījumi:

Turnīra izspēles formāts: 1/32 Playoffs.

Puslaika ilgums: 6 minūtes

Kamera: Tele Broadcast (Height: 20, Zoom: 0)

Defense settings: Tactical

Controls: Any

Game Speed: Normal

Squad Type: Online

If draw – Golden Goal

Pieļautās komandas: jebkurš klubs vai izlase

Par balvām turnīra uzvarētajiem parūpēsies RFS atbalstītājs – veikals Evelatus.

2018-10-04T20:00:53+03:00
Go to Top