7 un 8 gadus jaunie futbolisti atklāj “Rīga BUMBO! Rudenī “ turnīru sēriju

7 un 8 gadus jaunie futbolisti atklāj “Rīga BUMBO! Rudenī “ turnīru sēriju

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 8. un 9. septembrī, ar pirmajām spēlēm tika atklāta “Rīga BUMBO! Rudenī “ turnīru sērija. Pēc pirmās nedēļas skolas solos rudens turnīros mūs ievadīja paši mazākie U-7 un U-8 jaunie futbolisti.

Sestdien Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā futbola laukumā pulcējās U-7 sportisti. Kopumā sacentās un spēles meistarību pilnveidoja 10 komandas, un, lai gan šajās vecuma grupās bērni par viedu sadalījuma necīnās, 7 gadnieku konkurencē visvairāk uzvaru izdevās gūt Rīgas Futbola skolas un BFC Daugavpils komandām.

Savukārt svētdien Rīgas 84. vidusskolas sporta laukums uzņēma 10 U-8 vecuma grupas komandas, starp kurām visvairāk vārtus izdevās gūt zēniem no BSSC Ikšķile, savukārt vislabāk vārtus nosargāja viesi no Krievijas – komanda Strela Pskov I.

Jaunākie sportisti turnīrā piedalās, lai sportiski pavadītu laiku un gūtu jaunu futbola pieredzi, taču par godalgotām vietām jaunieši necīnās, uzvarētājs šajās sacensībās ir ikviens – balvas, lieliski pavadīta diena labā kompānija un sportiskā gaisotnē!

Pirmās spēles Rīga BUMBO! Rudenī turnīru sērijā ir noslēgušās un nākamās paredzētas jau 15. un 16.septembrī, kad futbola laukumā tiksies U-9 un U-10 vecuma grupas sportisti.

Kalendārs un spēļu rezultāti: https://rigasfs.lv/riga-bumbo-rudeni-2018/

 

 

 

 

2018-09-10T14:41:26+03:00
Go to Top