2008. dz.g. komanda piedalās turnīrā Baltic Sea Cup.

2008. dz.g. komanda piedalās turnīrā Baltic Sea Cup.

No 28. līdz 30. jūlijam 2008.dz.g. komanda Rojā piedalījās starptautiskā turnīrā “Baltic Sea Cup”.

Veiksmīgi pārvarot grupas turnīru, mūsu komanda iekļuva  pusfinālā, kur soda sitienu sērijā piekāpās “Super  Nova” komandai.  Spēlē par trešo vietu mūsu puišiem pretī stājās “Skonto” komandas vienaudži. Arī šī spēle beidzās neizšķirti un bronzas medaļu liktenis tika izšķirts ar pēcspēles soda sitieniem. Šoreiz RFS komanda bija meistarīgākā un veiksmīgākā – uzvara ar 2:1. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Rūdolfs Veļķers.

Šī pati komanda no 4. līdz 6.augustam otrreiz piedalījās «Baltic Sea Cup» turnīrā, bet šoreiz aizvadīja spēles pret gadu vecākiem pretiniekiem. Savā apakšgrupā mūsu komanda izcīnīja otro vietu, zaudējot tikai “Strela” komandai  no Pskovas. Pusfinālā atkal tika piedzīvots sāpīgs zaudējums pēcspēļu soda sitienos “Super Nova” komandai. Toties spēlē par trešo vietu pārliecinošā uzvara par Igaunijas komandu “Olimp” ar 4:1. Turnīra labākais mūsu komandas spēlētājs – Ņikita Šumins. Tāpat treneri atzīmēja Jegora Olijara teicamo spēli.

Dmitrijs Kohans – komandas galvenais treneris:
Gribu atzīmēt, ka futbolisti  abu turnīru garumā rādīja labu, pārliecinošu spēli. Daudziem puišiem ir acīmredzams progress . Paldies vecākiem par lielisku atbalstu”.

2017-08-07T14:02:12+03:00
Go to Top